krowa

i

Autor: BŹ

konkurs

Zrób fajny plakat i wygraj! Koleje Wielkopolskie zapraszają do konkursu

2023-06-27 11:11

Można zrobić fajny plakat i zgadnąć nagrody. Koleje Wielkopolskie po raz trzeci zapraszają do konkursu "POCIĄG DO SZTUKI”, którego tematem w tym roku są "Widoki z podróży Kolejami Wielkopolskimi". Chodzi o to, by spojrzeć na otaczający nas świat z perspektywy pociągu i uwiecznić to, co się zobaczy, na plakacie.

Wakacje to ten czas, kiedy robimy najwięcej ciekawych rzeczy i odkryć. Odwiedzamy nieznane miejsca, ale też eksplorujemy okolice. No i właśnie na te WIELKOPOLSKIE okolice konkurs zwraca uwagę. Do tego - należy na nie spojrzeć z perspektywy pociągu. Chodzi o to, by zrobić plakat pokazujący ciekawe miejsce z perspektywy pociągu. A to jest wyzwanie.

W tym roku zaproszono do współpracy Martę Peplińską, mieszkanką Wielkopolski, artystkę, która będzie nie tylko promowała konkurs, ale przede wszystkim oceniała nadsyłane prace – informują organizatorzy. - Sama artystka mówi, że maluje od dziecka i dlatego zupełnie naturalnie zajmuje się tym w swoim dorosłym życiu. Ma na swoim koncie wiele sukcesów, ciekawych projektów, a proces tworzenia jej nietuzinkowych prac można śledzić na TikToku i Instargramie.

Prace konkursowe będą oceniane przez komisję pod kątem dbałości o szczegóły oraz kreatywnego podejścia do tematu. Zwycięzca otrzyma nagrodę - tablet graficzny HUION Kamvas Pro 16, uczestnicy konkursu, którzy zajmą drugie i trzecie, miejsce otrzymają drukarkę do zdjęć FUJIFILM Link Wide.

– Technika wykonania pracy jest dowolna. Nie chcemy nikogo ograniczać. – mówi Patrycja Piotrowiak, specjalista ds. promocji i marketingu Kolei Wielkopolskich. – Praca Konkursowa musi jednak spełniać następujące wymagania: format B1, 300 dpi, orientacja pionowa, praca musi posiadać tytuł – dodaje.

Konkurs właśnie ruszył i potrwa do 20 sierpnia 2023 roku.

Prace konkursowe należy przesłać mailem na adres pociagdosztuki@koleje-wielkopolskie.com.pl.

Uczestnikiem konkursu może być osoba zamieszkująca lub ucząca się na terenie Wielkopolski.

Szczegóły znajdziecie TUTAJ

Tego na pewno nie wiedziałeś! Quiz o Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie

Pytanie 1 z 10
Jaką wysokość ma Pałac Kultury i Nauki w Warszawie?