respect

i

Autor: az

Kickboxing

RESPECT dla policji, policja z RESPECTEM

2023-09-25 16:21

Co łączy jednostkę policji w Ostrowie i kickbokserski klub RESPECT? Tytuł Wicemistrza Polski zdobyty przez Patryka Walusch. Zawodowo funkcjonariusz policji, po godzinach zawodnik klubu RECPECT i podopieczny dwukrotnego mistrza świata Michała Grzesiaka.

Podczas Mistrzostw Polski Służb Mundurowych zdobył srebro w formule point-fighting oraz brąz w kick light.To wymagało dużo pracy i samodyscypliny - mówi Patryk Walusch. Przede wszystkim systematyka, nie odpuszczanie żadnych treningów, słuchanie uwag Michała, nie tylko na treningu, ale już na zawodach, w narożniku. Przeciwnicy byli utytułowani, walki trudne więc tym bardziej cieszy zajęte miejsce. I też daje do myślenia co zrobić, w jakim kierunku iśc, żeby na kolejnych zawodach było już złoto.

respect

i

Autor: fb Patryk Walusch

Mimo, że były to pierwsze zawody tak wielkiej rangi dla Patryka, to poradził sobie znakomicie krzyżując rękawice z wielokrotnymi mistrzami Polski – mówi jego trener Michał Grzesiak. Z Patrykiem mieliśmy świetną współpracę jeśli chodzi o narożnik, naprawdę dobra robota.  Poza tym jest bardzo systematyczny, to nie jest gość sezonowy który przychodzi na treningi dwa tygodnie przed zawodami. Cały czas trenuje, rozwija się w różnych formułach i dlatego ma takie efekty.

respect

i

Autor: fb Patryk Walusch

Patronem medialnym klubu RESPECT jest Radio Eska.

respect

i

Autor: az