piłka ręczna

i

Autor: BŹ

piłka ręczna

Ostrów. Wygrana po horrorze! Arged Rebud KPR Ostrovia ma 3 punkty

2023-09-25 7:08

Najpierw horror. Potem wybuch szalonej radości! Arged Rebud KPR Ostrovia pokonała w sobotnim meczu Gwardię Opole. Zdecydowała jedna bramka – rzucona dosłownie w ostatniej sekundzie przez Ksawerego Gajka. Wynik to 28 do 27 dla ostrowian. Medialnym partnerem drużyny jest Radio Eska.

Zdecydowała bramka Ksawerego Gajka rzucona w ostatniej sekundzie meczu. W sobotę Arged Rebud KPR Ostrovia pokonała u siebie Gwardię Opole 28 do 27.

Nerwy były do końca, choć w drugiej połowie ostrowianie prowadzili pięcioma bramkami. Ale przewagę szybko stracili i walka toczyła się do ostatniej sekundy. DOSŁOWNIE!

No co można powiedzieć po takim meczu? No na pewno cieszy ta wygrana. Znakomicie spisał się Ksawery - mówi trener Maciej Nowakowski. - Ale, no kurczę...to kolejny mecz, kiedy gubimy przewagę. Mamy pięć bramek do przodu i wystarczą cztery minuty by przeciwnik nasz doszedł. Tak nie możemy grać. Cieszy bramka Ksawerego, ale to też było trochę szczęścia. Trzy punkty zostają w Ostrowie i to jest najważniejsze. Niemniej analiza tego meczu będzie dokładna. Nie możemy popełniać błędów.

Po sobotniej wygranej Arged Rebud KPR Ostrovia wrócił na ósmą pozycję w tabeli ORLEN Superligi.

Kolejny mecz drużyna Macieja Nowakowskiego rozegra na wyjeździe. W niedzielę, 1 października, zmierzy się w Kwidzyniu z tamtejszym MMTS-em.

Kciuki za ostrowian trzyma Radio Eska.

Polecany artykuł:

KKS liderem tabeli!

QUIZ. Egzamin wiedzy o Adamie Małyszu. Co wiesz o "Orle z Wisły"?

Pytanie 1 z 12
Zaczynamy od czegoś na rozgrzewkę. Gdzie urodził się Adam Małysz?
Adam Małysz
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE