piłka ręczna

i

Autor: BŹ

piłka ręczna

Ostrów. Wygrana po horrorze! Arged Rebud KPR Ostrovia ma 3 punkty

2023-09-25 7:08

Najpierw horror. Potem wybuch szalonej radości! Arged Rebud KPR Ostrovia pokonała w sobotnim meczu Gwardię Opole. Zdecydowała jedna bramka – rzucona dosłownie w ostatniej sekundzie przez Ksawerego Gajka. Wynik to 28 do 27 dla ostrowian. Medialnym partnerem drużyny jest Radio Eska.

Zdecydowała bramka Ksawerego Gajka rzucona w ostatniej sekundzie meczu. W sobotę Arged Rebud KPR Ostrovia pokonała u siebie Gwardię Opole 28 do 27.

Nerwy były do końca, choć w drugiej połowie ostrowianie prowadzili pięcioma bramkami. Ale przewagę szybko stracili i walka toczyła się do ostatniej sekundy. DOSŁOWNIE!

No co można powiedzieć po takim meczu? No na pewno cieszy ta wygrana. Znakomicie spisał się Ksawery - mówi trener Maciej Nowakowski. - Ale, no kurczę...to kolejny mecz, kiedy gubimy przewagę. Mamy pięć bramek do przodu i wystarczą cztery minuty by przeciwnik nasz doszedł. Tak nie możemy grać. Cieszy bramka Ksawerego, ale to też było trochę szczęścia. Trzy punkty zostają w Ostrowie i to jest najważniejsze. Niemniej analiza tego meczu będzie dokładna. Nie możemy popełniać błędów.

Po sobotniej wygranej Arged Rebud KPR Ostrovia wrócił na ósmą pozycję w tabeli ORLEN Superligi.

Kolejny mecz drużyna Macieja Nowakowskiego rozegra na wyjeździe. W niedzielę, 1 października, zmierzy się w Kwidzyniu z tamtejszym MMTS-em.

Kciuki za ostrowian trzyma Radio Eska.

Polecany artykuł:

KKS liderem tabeli!

QUIZ. Egzamin wiedzy o Adamie Małyszu. Co wiesz o "Orle z Wisły"?

Pytanie 1 z 12
Zaczynamy od czegoś na rozgrzewkę. Gdzie urodził się Adam Małysz?
Adam Małysz