Potrzebne wsparcie dla małej Lenki!

i

Autor: archiwum prywatne

Potrzebne wsparcie dla małej Lenki!

2021-11-01 12:18

Potrzebne 70 tysięcy złotych na protezę ręki dla 4-letniej Leny z Wierzbna w powiecie ostrowskim. Dziewczynka urodziła się z brakiem przedramienia lewej rączki. Do normalnego funkcjonowania Lena potrzebuje protezy. A jej całkowity koszt to ponad 120 tysięcy złotych.

Lenka urodziła się z brakiem przedramienia lewej ręki. Dziewczynka potrzebuje protezy i systematycznej rehabilitacji. A to niestety są duże koszty. Cena protezy to ponad 120 tysięcy złotych. Dla Leny zebrano już ponad 50 tysięcy złotych, a brakuje jeszcze 70 tysięcy.

Po wizycie w klinice, pracowni ortopedycznej jesteśmy zmartwieni, gdyż cena protezy elektrycznej dla Lenki poszła w górę. Chcemy was prosić o pomoc, ponieważ sami nie damy rady. Systematyczne rehabilitacje i wizyty w klinice pochłaniają nasz budżet. Całkowity koszt protezy, zabiegu odlewni sylikonowej dopasowanej do skóry ręki wyceniono na 120.488 złotych w tym co roku. Co 2 lata należy wymieniać końcówki, ponieważ rączka rośnie. A to z kolei koszt od 4-5 tysięcy. W poprzedniej zbiórce udało nam się zebrać 50 tysięcy 870 złotych. Brakuje jeszcze 70 tysięcy.

Mówią rodzice Leny.

Jeśli chcecie wspomóc Lenkę, to zajrzyjcie TUTAJ:https://zrzutka.pl/n3j3ft