nurkowanie

i

Autor: Centrum Nurkowe DECO Kalisz/fb

Sport i zabawa

Ostrów. 15 sierpnia będzie można zanurkować w rafie przy Olimpijskiej

2023-08-10 11:22

W świąteczny wtorek będzie można zanurkować w rafie na Basenie Miejskim w Ostrowie. To kolejna akcja przygotowana przez Centrum Nurkowe DECO w Kaliszu, we współpracy z miastem. Medialnym partnerem jest Radio Eska.

Pierwsze, podczas tegorocznych wakacji, nurkowanie w rafie w ostrowskim basenie miało odbyć się w minioną niedzielę, ale pogoda zmieniła plany. Deszcz i zapowiedzi burz spowodowały, że basen nie został otwarty.

Drugi gwarantowany termin to ostatnia niedziela sierpnia – 27. ALE – pojawił się także dodatkowy – 15 sierpnia. Czyli już w najbliższy wtorek będzie można zanurkować w rafie.

Tym razem "zamówiliśmy" słońce i nieco bardziej letnie temperatury - prognozy pogody są obiecujące. Zapraszam w najbliższy wtorek, 15 sierpnia. Zapraszam gorąco! - zaprasza Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego i dodaje - Dziękuję za tę inicjatywę, zaangażowanie i współpracę ratownikom WOPR Ostrów Wielkopolski, na czele z Maciejem Siwkiem oraz Centrum Nurkowe DECO, a także salonowi Ignaszak z Kalisza, który również włączył się w akcję.

Start w świąteczny wtorek o godzinie 10.00. Samo nurkowanie jest bezpłatne. Trzeba jednak mieć bilet wstępu na Basen Miejski przy Olimpijskiej.

Nie ma potrzeby rezerwacji miejsc. Wystarczy przyjść i dobrze się bawić. I mieć co najmniej 8 lat.

Niepełnoletni uczestnicy nurkowania muszą pojawić się z opiekunem. Przed nurkowaniem każdy musi wypełnić formularz - w przypadku uczestników niepełnoletnich formularz wypełnia pełnoletni opiekun. 

Rafa nie jest naturalna. Ma jedynie służyć zabawie.

Medialnym partnerem akcji jest Radio ESKA.

QUIZ. Znajdź brakujące słowo w tytule filmu/serialu/programu tv

Pytanie 1 z 15
"Za chwilę... programu"