siłownia

i

Autor: Pixabay.com

Ostatni dzwonek na poprawę formy na LATO!

2022-05-28 12:30

Trenerzy mówią wprost : CUDU NIE BĘDZIE. Idealnej sylwetki - by wbić się w strój kąpielowy - nie zrobimy na miesiąc przed latem.

Wakacje za pasem i niektórzy dopiero teraz - z przerażeniem w oczach - przypomnieli sobie, że wakacje to plaża i stroje kąpielowe i... ruszyli do siłowni!

Każda aktywność jest cenna - mówią trenerzy. Ale nie róbmy niczego kosztem zdrowia.

Są jeszcze osoby, które przed wakacjami, przed okresem wakacyjnym chcą doszlifować swoją formę. Wiemy, że w okresie letnim dużo osób korzysta z aktywności fizycznej na świeżym powietrzu, ale jednak w klubie widzimy, że jest sporo tych osób, które jeszcze przed wakacjami pracują nad sobą - mówi Marta Mania, trenerka personalna z Ostrowa Wielkopolskiego.

Choć i tak czasu zostało niewiele.

Tych kilka tygodni na pewno pomoże poprawić sylwetkę, ale o cudzie możemy zapomnieć. Niestety :)

Taki ostatni dzwonek to był marzec - kwiecień, gdzie można było jeszcze ewentualnie popracować. Oczywiście, to wszystko zależy od tego kto, jaki postawi sobie cel. Myślę, że dla lepszego samopoczucia warto przed tymi wakacjami wybrać się na siłownie, czy w ogóle korzystać z aktywności fizycznej na świeżym powietrzu - dodaje Marta Mania, trenerka.

Trzeba jednak też pamiętać, że najważniejsze to dobrze czuć się ze samym sobą. Niemniej zawsze warto wsiąść na rower czy iść na długi spacer. Dla kondycji i zdrowia.

Gdzie jechać na wakacje 2022? Rozwiąż QUIZ i sprawdź

Pytanie 1 z 9
1. Gdzie się czujesz najlepiej?