biało czerwoni

i

Autor: Arged Malesa TŻ Ostrovia

Nowy nabytek w TŻ Ostrovii

2022-06-08 10:44

22-letni Brayden McGuinness został nowym zawodnikiem ostrowskiego klubu i już zadebiutował w pierwszym meczu. Australijczyk startował w Polonii Bydgoszcz z reguły na pozycji rezerwowego, jako zawodnik do lat 23.

Brayden McGuinness, to nowy zawodnik który będzie jeździł w biało-czerwonych barwach. 22-letni australijczyk został pozyskany z Polonii Bydgoszcz do Arged Malesy TŻ Ostrovii z powodu kontuzji kluczowych zawodników u24 : Jakuba Poczty i Filipa Hjelmlanda.

Musieliśmy coś zrobić, no bo wiadomo Jakub Poczta - kontuzja, Filip - kontuzja. Trzeba było kogoś wziąć, żeby mieć ten skład. Nie ma co oceniać go jeszcze na razie, bo to wiadomo, że pierwszy raz w życiu jeździł na naszym torze w Ostrowie. Jazdy ma jak na lekarstwo, bo to raz na miesiąc. Myślę, że jak będzie przyjeżdżał na treningi i te mecze będzie jechał to wprawi się - mówi Kamil Brzozowski, trener TŻ Ostrovii U24.

nowy nabytek

i

Autor: Arged Malesa TŻ Ostrovia

Za młodym zawodnikiem pierwszy start dla nowej drużyny. W meczu z Motorem Lublin zdobył 2 punkty i bonus.

Kolejna okazja do zaprezentowania swoich umiejętności, już w poniedziałek 13 czerwca w starciu z Włókniarzem Częstochowa.

Medialnie ostrowskich żużlowców wspiera Radio Eska.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE