motocykle

i

Autor: Arged Malesa TŻ Ostrovia

Kolejny sukces ostrowskich młodzieżowców

2022-06-08 10:05

Arged Malesa Ostrów wygrała kolejny mecz w U24 Ekstralidze​. Tym razem ich przeciwnikami był zespół Motoru Lublin, z którym spotkanie zakończyło się wynikiem 52:37 dla biało-czerwonych.

Mowa o młodzieżowcach Arged Malesy TŻ Ostrovia, którzy wygrali kolejny mecz w U24 Ekstralidze .Pomimo problemów w drużynie, bo kontuzjowanych jest dwóch kluczowych zawodników - Jakub Poczta i Filip Hjelmland,

biało-czerwoni wygrali z Motorem Lublin 52:37 i pokazali swoją dominację, czego jeszcze brakuje pierwszej drużynie.

No na pewno trudno się jedzie i ten początek był jaki był. Później złapaliśmy już wiatr w żagle i było dużo lepiej. Fajnie, że wygraliśmy te zawody, chłopaki pojeździli, posprawdzali swoje motocykle przed piątkowym meczem, bo to jest najważniejsze - mówi Kamil Brzozowski, trener TŻ Ostrovii U24.

wygrana

i

Autor: Arged Malesa TŻ Ostrovia

Najlepszym zawodnikiem był Matias Nielsen, który zdobył 14 punktów i 1 bonus.

Kolejny mecz w ramach U24 Ekstraligi Arged Malesa Ostrów rozegra na swoim torze w poniedziałek, 13 czerwca o 17:00 z Włókniarzem Częstochowa.

Ostrowskich żużlowców medialnie wspiera Radio Eska.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE