ZDJĘCIE

i

Autor: JL

FOTOGRAFIA

MK PHOTOGUYS. Oni pokażą Ci, jak zrobić dobre zdjęcie

2023-10-28 10:00

Chcesz zmienić profilowe, ale nie masz za bardzo pomysłu - jak, gdzie i kiedy - zrobić sobie zdjęcie tak, aby wyróżniało się ono na tle setek tysięcy innych? Oni Ci w tym pomogą! Maciej Śmigiel i Kacper Mrowiński, znani też jako MK PhotoGuys, na swoich social mediach wrzucają rolki i filmiki - i pokazują, jak zrobić kreatywne i oryginalne zdjęcie.

Dwóch pasjonatów fotografii z Ostrowa pokaże wam jak zrobić dobre zdjęcie. I to całkowicie za darmo i - bez większego wysiłku.

Wystarczy odrobina kreatywności i telefon z aparatem.

Kacper Mrowiński i Maciej Śmigiel - znani też jako MK PhotoGuys - w social mediach dzielą się swoim doświadczeniem i pokazują co zrobić, by nasze zdjęcia przyciągały jak najwięcej spojrzeń.

Każdy z nas ma telefon i coraz więcej osób zaczyna bawić się w obróbkę. Wykonanie samego zdjęcia to jest dopiero początek. Wiadomo, trzeba się ładnie ustawić i zadbać o odpowiednie tło, ale to jest dopiero początek. Pokazujemy wielu ludziom, jak takie zdjęcie odpowiednio obrobić, w jaki sposób - jak nadać kolorystykę, kontrast. Dla nas to jest tylko kilka suwaczków, ale dla osób, które się tym nie zajmują, to jest czarna magia. Kluczowe jest też to, że poprzez social media można pokazać, w przeciągu 20 sekund paruset tysiącom ludzi, jak można te zdjęcia robić. Nie trzeba do tego stawać na uszach, tylko wystarczy jeden kilkudziesięciosekundowy filmik. Zaletą tych naszych filmików jest to, że pokazujemy standardowe zdjęcie, jakie każdy może sobie zrobić i potem pokazujemy to ,,lepsze'' zdjęcie, każdy może to sobie porównać, czyli jakby zdjecie przed i po - mówią Maciej Śmigiel i Kacper Mrowiński.

W social mediach MK PhotoGuys znajdziecie więcej bezpłatnych tipów i wskazówek, dzięki którym wasze zdjęcia przyciągną więcej uwagi - i będą wyglądać bardziej profesjonalnie.

MK PHOTOGUYS. Oni pokażą Ci, jak zrobić dobre zdjęcie

Jaką postacią z horroru jesteś? Ten quiz pokazuje straszną prawdę!

Pytanie 1 z 7
Jak lubisz spędzać wolny czas
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE