szpital ostrów

i

Autor: BŹ

Matka zraniła własne dziecko? Co wydarzyło się przy Zamkowej w Kaliszu?

2022-01-27 12:53

Wszystko wskazuje na to, że matka najpierw zraniła syna a potem siebie. Oboje przeżyli, ale dziecko jest w ciężkim stanie. Policja wraz z prokuraturą wyjaśnia co wydarzyło się przy Zamkowej w Kaliszu dziś rano. W jednym z mieszkań znaleziono 8 - latka z ranami kłutymi klatki piersiowej, oraz jego 33 - letnią matkę, również ranną.

Najbliższe dni będą decydujące o zdrowiu i życiu chłopca. Na intensywnej terapii szpitala w Ostrowie Wielkopolskim jest 8 - latek z Kalisza, który dziś rano został raniony nożem w klatkę piersiową.

Wszystko wskazuje na to, że ciosy nożem dziecku zadała jego matka.

Stan chłopca jest ciężki, ale stabilny.

Dziecko przeszło kilka zabiegów, a najbliższe dni pokażą, czy potrzebna jest poważniejsza operacja.

Dziecko trafiło do nas w stanie ciężkim, po wykonaniu niezbędnych zabiegów przyjęto je na oddział intensywnej terapii dla dzieci. Aktualnie stan 8 - latka jest stabilny. Miało dwie rany kłute- mówi rzecznik szpitala w Ostrowie Adam Stangret. 

Do dramatu doszło dziś rano w centrum Kalisza.

Matka chłopca też trafiła do szpitala z ranami ciętymi, ale powierzchownymi.

Celem wyjaśnienia okoliczności zdarzenia, do którego doszło dziś we wczesnych godzinach rannych w śródmieściu Kalisza, gdzie ujawniono dwie osoby z ramami kłutymi, prowadzone są czynności pod nadzorem prokuratora - mówi Maciej Meler, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim.

Jedna z tych osób mająca powierzchowne rany znajduje się pod opieką medyczną. 8 - letni chłopiec został przetransportowany do szpitala. Dalsze czynności wykonywane są przez funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu pod nadzorem prokuratora.

Na razie policja nie wyklucza żadnych hipotez.

Kto to powiedział?

Pytanie 1 z 10
Nie jestem dość sprytny, by kłamać.