ff 22

i

Autor: fb Grand Prix Komeda

Film plakatem stoi - rozpoczął się festiwal w Ostrowie

2022-05-30 12:32

Wystawa plakatów filmowych na dobry początek. Tak rozpoczął się w niedzielę festiwal filmowy imienia Komedy w Ostrowie. Można już podziwiać prace z pracowni HOMEWORK, wielokrotnie nagradzanych artystów.

To kolekcje plakatów filmowych przygotowanych na festiwale i specjalne pokazy. Jak choćby seria poświęcona klasykom kina, gdzie zobaczyć można zupełnie nowe odsłony do filmów „Casablanca”, „Pół żartem pół serio” czy „Amadeusz”.

ff22

i

Autor: fb Grand Prix Komeda Maria Szeląg, Jerzy Skakun, Joanna Górska

Miłość do filmu jest, ale bardziej jednak interesuje nas od strony zawodowej, jako wyzwanie - mówią Jerzy Skakun i Joanna Górska. Nie wiem czy jest to inspiracja, bardziej chyba mamy wpisane to w DNA. Te plakaty z jednej serii to klasyka światowego kina. I to był taki pomysł na rozpoznanie tej serii, by utrzymać ją w jednej tonacji kolorystycznej – czarno-biało-czerwonej. To jeden z gatunku takich pomysłów, które przychodzą w formie olśnienia. 

ff22

i

Autor: fb Grand Prix Komeda

Wystawę HOMEWORK MÓWI będzie można oglądać do 17 czerwca. A festiwal filmowy potrwa do niedzieli. Partnerem medialnym jest Radio Eska.

ff22

i

Autor: fb Grand Prix Komeda