szlachetna paczka

i

Autor: pixabay.pl

SZLACHETNA PACZKA

Zgłoś rodzinę do SZLACHETNEJ PACZKI!

2023-10-25 7:58

Już po raz 23. pomogą najbardziej potrzebującym - osobom samotnym, jak i rodzinom z całej Polski. I ty także może dołożyć swoją cegiełkę. Trwa zgłaszanie rodzin do Szlachetnej Paczki - na ten moment w powiecie ostrowskim jest już zgłoszonych ponad 40 rodzin, ale rejestracja cały czas trwa. Wystarczy wypełnić prosty formularz i może to zrobić dosłownie każdy.

Znasz rodzinę lub osobę samotną, która potrzebuje pomocy? Nie czekaj - zgłoś ją do tegorocznej edycji Szlachetnej Paczki.

Masz na to czas - prawie do końca listopada - ale im szybciej, tym lepiej. Wystarczy wypełnić prosty formularz ... i gotowe.

Może to zrobić dosłownie każdy, mówi liderka Szlachetnej Paczki w powiecie ostrowskim, Marta Szkudlarz - Ryczek.

Zgłoszenia cały czas napływają. Rodziny można zgłosić praktycznie do końca listopada. Otwarcie baz rodzin w tym roku jest 18 listopada. Wtedy darczyńcy będą mogli wejść na stronę Szlachetnej Paczki - i wybrać daną rodzinę, której chce się pomóc. Rodzinę może zgłosić każdy - sąsiad, sąsiadka, pani w przedszkolu, ksiądz, katechetka. Może to zrobić każdy z nas, kto widzi, że druga osoba potrzebuje pomocy. 

W ubiegłorocznej edycji Szlachetna Ekipa pomogła ponad 50 - ciu najbardziej potrzebującym rodzinom z powiatu ostrowskiego. Na ten moment zgłoszonych jest już ponad 40 rodzin.

Szczegółowe informacje znajdziecie tutaj.

Quiz. Co oznaczają Twoje sny?

Pytanie 1 z 8
Pamiętasz swoje sny po przebudzeniu?