wlm

i

Autor: RADIO ESKA

Wspieramy Ostrowskie Miejscówki: Radio Eska pomaga lokalnym biznesom! [AKCJA ESKI]

2020-12-10 8:39

Pandemia koronawirusa zmieniła nasze życie. Wiele osób znalazło się w trudnej sytuacji. Tak jest między innymi z przedsiębiorcami, którzy musieli ograniczyć swoją działalność lub w ogóle zamknąć biznesy. Tym, którzy walczą ze skutkami pandemii chcemy pomóc. Historia lokalnej restauracji, kawiarni, piekarni czy szewca może pojawić się na antenie Radia Eska Ostrów Kalisz na 101.1 i 89.3 fm . Sprawdźcie szczegóły.

Eska Ostrów Kalisz startuje z akcją „Wspieramy Ostrowskie Miejscówki”. W jej ramach nasi dziennikarze odwiedzą właścicieli biznesów, którzy w związku z pandemią koronawirusa walczą o przetrwanie na rynku. Rozmowa emitowana będzie w serwisach informacyjnych Eska Ostrów Kalisz News, a także na naszej stronie internetowej, ostrow.eska.pl.

O pomoc chcielibyśmy poprosić też Was, Czytelniczki i Czytelników oraz Słuchaczki i Słuchaczy Radia Eska. W końcu to Wy najlepiej wiecie, co dzieje się w Ostrowie i okolicy,  i kto w tej chwili najbardziej potrzebuje naszej pomocy. Chodzi nam o miejsca, które odwiedzacie na co dzień. W których pijecie kawę, kupujecie ulubione słodycze czy miejsce, w którym Wasze ubrania dostają nowe życie. Może to być restauracja, kawiarnia, cukiernia, szewc, zakład krawiecki, księgarnia… Nie ma żadnych ograniczeń. Ważne, by był to lokalny biznes, który znalazł się w trudnej sytuacji. Chcemy pomóc mieszkańcom Ostrowa, Kalisza i całego regionu.

Znacie miejsce, które z powodu pandemii musiało ograniczyć swoją działalność? A może jesteś właścicielem biznesu, który walczy o przetrwanie? Koniecznie daj nam znać! Na zgłoszenia czekamy pod adresem ostrow@eska.pl. Tam możecie wysyłać nazwy lokali, które – Waszym zdaniem – powinny pojawić się na antenie Radia Eska Ostrów Kalisz na 101.1 i 89.3 FM.

Ważna informacja jest taka, że udział w akcji jest BEZPŁATNY.

PONIŻEJ MOŻECIE POSŁUCHAĆ MATERIAŁÓW, KTÓRE POJAWIŁY SIĘ JUŻ NA ANTENIE RADIA ESKA Ostrów/Kalisz:

Antykwariat w Kaliszu - mówi właścicielka Genowefa Szrajer
Cafe Calisia KALISZ - mówi Daria Pawlak, właścielka
Grand Pizza Ostrów, mówi szef Daniel Chudziak
Pracownia Różana w Ostrowie -mówią właściciele kwiaciarni Filip Bartold i Izabela Markowska
Restauracja BOMBARDINI w Ostrowie - mówi właścicielka Magdalena Szczuraszek
Master-Ton z Ostrowa Wielkopolskiego - mówi właściciel Łukasz Lis.
Salon Sukien Ślubnych Magdaleny Szewczyk w Kaliszu - mówi właścicielka Magdalena Szewczyk
Mówi szef gospodarstwa rybnego w Przygodzicach Marek Trzcieliński.
O'strów Irish Pub & Restaurant Ostrów - mówi Jakub Manikowski , właściciel
Karczma & Hotel GÓRECZNIK - mówi kierownik Łukasz Kierzek
Restauracja INTRA w Kaliszu, mówi Robert Matuszczak - właściciel
Restauracja Nasz Bar w Kaliszu - mówi Andrzej Ramski
Bar Różany w Kaliszu, Różany Dwór - Mówi Marta Różalska właścicielka
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE