piłka ręczna

i

Autor: BŹ

piłka ręczna

To nie tak miało być! Drużyna przeprasza

2023-08-30 21:30

Bolesna porażka Arged Rebud KPR Ostrovii na początek sezonu. 32 do 23 dla Górnika Zabrze w środowym meczu w 3mk Arenie w Ostrowie. Kolejna szansa na pierwsze ligowe punkty już w sobotę – na wyjeździe ostrowianie spotkają się w Tarnowie z tamtejszą Unią. Kciuki za Ostrovię trzyma Radio Eska.

To na pewno nie było wymarzona inauguracja sezonu dla ostrowskiej drużyny. Od początku było wiadomo, że Górnik jest faworytem spotkania, ale ostrowianie liczyli, że – kolejny raz we własnej hali – uda się pokonać zespół z Zabrza.

Tymczasem goście brutalnie odarli ostrowian ze złudzeń.

Pierwsza połowa skończyła się 20 do 14 – dla Górnika, cały mecz 32 do 23.

Nie wiem co mam powiedzieć. Kompromitacja – mówił nam tuż po meczu jeden z zawodników Arged Rebud KPR Ostrovii, Kamil Adamski. - O ile do przerwy w ataku było jeszcze jako tako, tak w drugiej połowie zabrakło nam wszystkiego. Naprawdę ciężko coś na chłodno powiedzieć. Na pewno obejrzymy wideo z tego meczu, dokładnie wszystko przeanalizujemy. Graliśmy dziwnie, graliśmy inaczej niż w sparingach. Musimy to wszystko przemyśleć.

To była katastrofa - mówi Kamil Adamski, zawodnik Arged Rebud KPR Ostrovii

Ta gra była dzisiaj bardzo zła – bije się w piersi trener Maciej Nowakowski. - Na pewno nie powinno to tak wyglądać. Mogę jedynie przeprosić kibiców. Jesteśmy w ekstralidze, chcemy wygrywać i taka gra jak ta dzisiejsza, nie przystoi. Po prostu. Oczywiście wiedzieliśmy z kim gramy, ale to nie tłumaczy tego, co dziś się stało na boisku.

Możemy tylko przeprosić - mówi trener Arged Rebud KPR Ostrovii Maciej Nowakowski

Czasu na otarcie łez nie ma dużo. Bo już w sobotę , 2 września, w Tarnowie ostrowianie zmierzą się z tamtejszą UNIĄ. To będzie doskonały moment na rehabilitację w oczach kibiców. I na zdobycie cennych ligowych punktów.

Natomiast kolejny mecz domowy Arged Rebud KPR Ostrovia rozegra w środę, 6 września o 20:00 z Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski.

Medialnym partnerem ostrowskiej drużyny jest Radio Eska.

Sport w PRL. czy pamiętasz te sukcesy? To QUIZ dla prawdziwych mistrzów!

Pytanie 1 z 10
1. Reprezentacja Polski w piłce nożnej mężczyzn zdobyła srebrne medale (3. miejsce) na mistrzostw świata w latach: