pis

i

Autor: fb/Grupa Stone Wall

Tęcza przed biurem PIS w Ostrowie! Ale już zamalowana

2020-12-22 14:24

Tęcza na ścianie przed biurem Prawa i Sprawiedliwości w Ostrowie Wielkopolskim. Namalowali ją Młodzi Demokraci wraz z działaczami grupy Stone Wall i radną miejską Ostrowa Mileną Kowalską. Kariera tęczy była jednak krótka. Pojawiła się w poniedziałek wieczorem. We wtorek przed południem została już ....zamalowana.

To odpowiedź na słowa działaczy PiS - u, którzy narzekali, że ściany są brudzone od zniczy, które z kolei zostawiali w tym miejscu uczestnicy ostatnich protestów.

No i w ramach porządków - pojawiła się tęcza - mówi radna Milena Kowalska.

Otóż tak, namalowaliśmy razem z Młodymi Demokratami piękną tęczę, która ubarwiła miasto, która ten szary mur trochę ożywiła. To państwo nadaliście tęczy głębsze znaczenie, związaliście ją z ideologią. Tak naprawdę tęcza może mieć w Ostrowie różne znaczenia. Łącznie z tym, że w latach 90. Była w Ostrowie sieć delikatesów Tęcza i wcale ostrowianom nie musi się ten znak źle kojarzyć.

Tęczy już jednak na murze nie zobaczycie, bo została zamalowana przez zarządcę kamienicy.

Ale wiadomo... w necie nic nie ginie.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy.

60 kg szopka i inne czekoladowe smakołyki na święta