ostrowskie technogranty

i

Autor: starostwo powiatowe

Startują ostrowskie TECHNOGRANTY

2021-11-15 13:30

Ostrowskie TECHNOGRANTY już po raz 6. To nagroda przyznawana przez władze powiatu dla uczniów szkół średnich za najlepsze projekty – badawcze, innowacje techniczne, rozwiązania logistyczne.

Do konkursu zgłaszane są pomysły, które ocenia panel ekspertów, a najlepsze otrzymają dofinansowanie na realizację - mówi Paweł Rajski, starosta ostrowski. Autorzy spotykają się z ekspertami w fazie projektowania. Po to jest panel fachowców, ludzi doświadczonych z branży, żeby podpowiedzieli i wskazali – tak, w to warto wejść, warto dofinansować, bo to ciekawy pomysł i ma szansę realizacji.

TECHNOGRANTY to kolejny element wspierania szkolnictwa zawodowego, obok inwestycji w bazę edukacyjną, budowy Centrum Kształcenia Praktycznego czy staży zagranicznych dla uczniów i nauczycieli.

Wspieramy przedsięwzięcia młodych ludzi, którzy są bardzo kreatywni. Przez 5 edycji te pomysły, wynalazki, które zaproponowali były bardzo odważne. Były takim krokiem naprzód, który nas dorosłych mocno zaskoczył- dodaje starosta.

ostrowskie technogranty

i

Autor: starostwo powiatowe Paweł Rajski, starosta ostrowski

Wnioski można składać w swoich szkołach do 10 grudnia. Zwycięzców poznamy w kwietniu.

ostrowskie technogranty

i

Autor: starostwo powiatowe
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE