Przebieranki ostrowskich maturzystów

2022-04-28 13:26

Dziś bardzo kolorowo na ulicach Ostrowa Wielkopolskiego. To za sprawą tegorocznych maturzystów, którzy przebrani za najróżniejsze postaci i umalowani pokazują miastu swoją radość z powodu kończenia szkoły średniej.

Takie "przebieranki" to już ostrowska tradycja.

Nie udało się w zeszłym roku z powodu pandemii, dlatego w tym roku, tak liczna grupa uczniów wyszła na ulicę!

Bardzo fajny zwyczaj i jakby maturzyści mogą się wyluzować przed maturą. Zawsze na mieście, wtedy można spotkać bardzo ciekawe osoby. Uważam, że jest to bardzo kreatywny sposób spędzenia czasu przed maturą - mówi jedna z tegorocznych maturzystek.

Świetna zabawa, można troszeczkę pieniążków pozbierać. Symboliczne kwoty, ale zawsze starczy na batonika albo na coś. Podoba nam się cieszymy się, bardzo fajna tradycja - mówi jeden z tegorocznych maturzystów.

Plany na wieczór są różne - jedni wracają do nauki, drudzy korzystają z wolnego, ale każdy z nich podkreśla, że fajnie było się dzisiaj przebrać!

Maturalne przesądy. One przyniosą szczęście na egzaminie!

Pytanie 1 z 10
Aby zdać maturę nie można
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE