wykrota

i

Autor: fb Patryk Wykrota

Sport

Patryk Wykrota w gronie najlepszych

2023-06-08 11:10

To była jedna z najtrudniejszych imprez w tym sezonie. Patryk Wykrota wystartował w memoriale Ireny Szewińskiej w Bydgoszczy, gdzie w biegu na 200 metrów uzyskał najlepszy swój czas – 20,87 s. W bardzo mocno obsadzonym biegu zajął 7 miejsce na 9 zawodników.

To było bardzo ważne spotkanie dla mnie - mówi Patryk Wykrota: jestem bardzo zadowolony z tego biegu, bo udało mi się przełamać na 200 metrów i uzyskać dobry czas, mimo startu z niekorzystnego pierwszego toru. To dobre miejsce w światowej obsadzie, co dało mi zastrzyk punktów do rankingu. Forma jest już lepsza i czuję, że stać mnie na bieganie w okolicy rekordu życiowego. I na to jestem nastawiony.

patryk

i

Autor: fb Patryk Wykrota

Teraz przed Patrykiem kolejne zawody – 18 czerwca w Poznaniu Athletics Grand Prix 2023. Patronem medialnym sportowca jest Rado Eska.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE