respect

i

Autor: fb Michał Grzesiak

Sport

Respect Team na Warszawskiej Grandzie

2023-06-06 16:58

Trzy zwycięstwa na Warszawskiej Grandzie dla ostrowskiego klubu RESPECT. Podopieczni Michała Grzesiaka znakomicie spisali się w formule K1 kickboxingu. Zwycięskie walki stoczyli Maksim Savonik i Danil Fedko oraz debiutujący Radek Sikora.

Ich low kicki słyszała cała sala - mówi Michał Grzesiak. Trzech naszych zawodników bardzo fajnie się pokazało. Maksim Savonik i Danil Fedko stoczyli zwycięskie walki, w których nie było żadnych wątpliwości kto jest lepszy. Bardzo fajnie poradził sobie Radek sikora, debiutujący w ringu. To młody zawodnik, ma dopiero 16 lat, trenuje u nas od roku i zdecydował się podjąć próbę zmierzenia się z przeciwnikiem na zawodach, nie tylko na sparingach. Wypadł świetnie, nie speszył się, nie przestraszył tej otoczki. Ciął mocno low kickami jak drwal i rozbił przeciwnika.

respect

i

Autor: fb Michał Grzesiak

Niestety nie zabrakło kontrowersji jeśli chodzi o pozostałych naszych zawodników -  dodaje Michał Grzesiak. Jesteśmy zniesmaczeni po dwóch werdyktach w walkach z gospodarzami. Michał Zawadzki i Mateusz Sibiński zdecydowanie kontrolowali walkę, nie było mowy o oddaniu nawet jednej rundy. Sędziowie jednak dali werdykt 2:1 na korzyść przeciwników, zawodników z warszawskich klubów. Nie byliśmy jedynym klubem, który w Grandzie był pokrzywdzony werdyktami, inne kluby również się skarżyły. My wiemy, że te walki były wygrane, ale traktujemy to jako doświadczenie i wychodzimy jeszcze silniejsi. Po następne laury. 

respet

i

Autor: fb Michał Grzesiak
respect

i

Autor: fb Michał Grzesiak

Patronem medialnym klubu RESPECT jest Radio Eska.

respect

i

Autor: az
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE