piłka ręczna

i

Autor: BŹ

piłka ręczna

Ostrów. Wisła lepsza w 3mk Arenie. Arged Rebud KPR Ostrovia bez punktów

2023-09-18 8:57

Orlen Wisła Płock lepsza od Arged Rebud KPR Ostrovii. Sobotni mecz w 3mk Arenie „nafciarze” wygrali 31 do 23. Początek meczu był bardzo wyrównany, a pierwsza połowa zakończyła się tylko dwoma punktami przewagi gości. W drugie ostrowianie popełniali błędy, które bez wahania wykorzystali zawodnicy z Płocka. Medialnym partnerem ostrowskiej drużyny jest Radio Eska.

Była walka ale niespodzianki nie było. Orlen Wisła Płock pokonała Arged Rebud KPR Ostrovię 31 do 23. Początek meczu był bardzo wyrównany, a pierwsza połowa zakończyła się tylko dwoma punktami przewagi "nafciarzy". Ale w drugiej - ostrowianie popełniali błędy, które bezlitośnie wykorzystali przeciwnicy - mówi jeden z zawodników Marek Szpera.

Mecz zaczęliśmy, można powiedzieć, obiecująco. Ale wiedzieliśmy, z kim graliśmy. Choć to żadne wytłumaczenie – mówi Szpera. - Myślę, że te dwie, trzy bramki mogło być mniej. Gdzie ta pierwsza połowa była naprawdę – moim zdaniem – bardzo dobra. Radziliśmy sobie z ich twardą obroną i bardzo dobrym atakiem pozycyjnym. Ale jak widać, na razie to jest za mało, żeby pokonać Wisłę.

No nie udało się. Jak mówiłem chłopakom w szatni – z taką drużyną trzeba grać bezkompromisowo. A to nam się nie udawało do końca – dodaje trener Maciej Nowakowski. - Mieliśmy też swoje szanse, ale nie udało się. Szkoda. Teraz wszystko trzeba dokładnie przeanalizować, nauczyć się na błędach popełnionych w tym meczu.

Po sobotnim spotkaniu ostrowska drużyna spadła na 9. miejsce w tabeli Orlen Superligi Piłkarzy Ręcznych.

Kolejna szansa na punkty już w sobotę 23 września. U siebie ostrowianie podejmować będą Gwardię Opole, która obecnie ma szóstą pozycję w tabeli.

Medialnym partnerem szczypiornistów Arged Rebud KPR Ostrovii jest Radio Eska.

Ten quiz to polonistyczna tabliczka mnożenia. Znasz odpowiedzi na te pytania?

Pytanie 1 z 11
"Biała noc" - takie zestawienie słów to: