szymon

i

Autor: BŹ Szymon Tokarski z mamą Agnieszką

Młody Talent

Ostrów. Trzeci singiel Szymona Tokarskiego

2023-09-27 10:22

Pierwszy singiel wydał dwa lata temu. Właśnie przygotował trzeci. "Magia chwil" to trzecia oryginalna piosenka Szymona Tokarskiego z Karsek pod Ostrowem. Trzynastolatek śpiewa praktycznie od zawsze i marzy o solowej płycie. Kolejny krok w tym kierunku właśnie postawił. Premiera trzeciego singla w piątek w internecie.

Piosenka została nagrana wiosną w studiu w Katowicach. Latem, m.in. na Piaskach Szczygliczka w Ostrowie nakręcono teledysk. Efekt pracy będziemy mogli poznań już w piątek 29 września. Właśnie wtedy w internecie premierę będzie miał trzeci singiel Szymona "Magia chwil".

Chwile są najważniejsze - mówi nam młody artysta. - I o tym jest ta piosenka. Trzeba te chwile pielęgnować. Te dobre i te gorsze. Z nich składa się nasze życie.

Praca nad piosenką była dużym wyzwaniem ale i przyjemnością. I niezmiernie się cieszę, że to już mój trzeci singel. Śpiewanie to moja pasja i bardzo się cieszę, że mogę jaą cały czas rozwijać. Mam cudowną mamę, która we wszystkim mi pomaga. I to jest super.

Autorem tekstu do mojej nowej piosenki jest Sebastian Płatek, muzykę napisał Szymon Folwarczny.

To trzeci singiel - mówią Szymon Tokarski i jego mama Agnieszka

Trzynastolatek ma za sobą także m.in występ w The Voice Kids, zagrał także w musicalu Piotruś Pan - w teatrze Buffo w Warszawie.

Na co dzień uczy się w szkole w Lewkowie.

Najnowszej piosenki Szymona szukajcie w piątek na youtube.

szymon tokarski

i

Autor: Szymon Tokarski

Państwa Afryki i ich stolice. Quiz z geografii

Pytanie 1 z 10
Jakie miasto jest stolicą Maroka?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE