Neonówka

i

Autor: Neo-Nówka

kabaret

Ostrów. Szykuje się WIECZÓR ŚMIECHU. Neo-Nówka wystąpi w 3mk Arenie

2023-10-18 19:54

Brak planów na piątkowy wieczór? Mamy świetną propozycję! W piątek, 20 października w Ostrowie w 3mk Arenie wystąpi Kabaret Neo-Nówka. Ból brzucha (ze śmiechu) gwarantowany. Medialnym parterem wydarzenia jest Radio Eska.

TEGO kabaretu nie trzeba chyba nikomu przedstawiać! Neo-Nówka bawi - i to do łez - od lat. I z każdym nowym programem zaskakuje celnością w opisie otaczającej nas rzeczywistości.

W 3mk Arenie w Ostrowie kabaret przedstawi "Tradycje Polskie", program, którym już od pewnego czasu rozśmiesza publiczność. "Na żywo" będą mogli pośmiać się ci, którzy już w najbliższy piątek, 20 października, pojawią się w hali przy Kowalczyka 1.

My będziemy - zaprasza kabaret. - I Was też nie może zabraknąć. Będzie już po wyborach...zobaczymy jak to się skończy.

Podobno pewnych imion nie można wzywać nadaremno. A Kabaret Neo-Nówka kiedyś jedno takie zawezwał i to przez telefon… Oj co się wtedy wydarzyło… Tym razem zapraszamy na najnowszy program Romana Żurka, Michała Gawlińskiego i Radosława Bieleckiego p.t. Tradycje Polskie! Podobno „Tradycja w narodzie rzecz święta” – czy aby na pewno? Jak polskie tradycje wyglądają widziane oczami Kabaretu Neo-Nówka? Tego jeszcze nie zdradzimy. Jedno jest pewne – czeka Was duża dawka dobrego humoru i premierowe skecze, których nie znajdziecie w telewizyjnych programach czy w Internecie. „Tradycje Polskie” to gwarancja niezwykle udanego wieczoru. Czy po raz kolejny będzie kontrowersyjnie? Przyjdź i przekonaj się sam! - można przeczytać na stronie 3mk Areny.

Początek piątkowego wieczoru z Neo-Nówką o 20.00.

Poleca Radio Eska!

QUIZ z mapy świata. Na jakim kontynencie leżą te państwa?

Pytanie 1 z 0
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE