kpr

i

Autor: Arged Rebud KPR Ostrovia/fb

piłka ręczna

Ostrów. Szczypiorniści jadą na zgrupowania reprezentacji

2023-10-18 7:33

Jeszcze mecz z MKS-em Lubin, a potem przerwa na kadrę. Dwóch zawodników Arged Rebud KPR Ostrovii w ramach przygotowań do Mistrzostw Europy 2024 trenować będzie na zgrupowaniu w Szczyrku. Dwóch kolejnych trafi - jeden na kardę juniorów a drugi na zgrupowanie kadry Czech. Medialnym partnerem ostrowskiej drużyny jest Radio Eska.

W niedzielę ostrowscy szczypiorniści rozegrają dziesiąty w tym sezonie mecz. W 3mk Arenie podejmować będą MKS Zagłębie Lubin. Potem zawodników czeka krótka ligowa przerwa, bo będzie to czas na zgrupowania reprezentacji. W przypadku Ostrovii - dotyczy to kilku zawodników.

W naszym zespole też mamy kadrowiczów - mówi nam trener drużyny Maciej Nowakowski. - Bo i Filip Rybarczyk został powołany do kadry juniorskiej. Ksawery Gajek i Przemek Urbaniak jadą na zgrupowanie kadry B. Daniel Reznicky jedzie na zgrupowanie kadry Czech. Tak więc trochę nam się zespół rozjedzie. Ale ja się cieszę i liczę na to, że doświadczenie tam zdobyte przyda się u nas na boisku. To będzie dla nich na pewno ważne doświadczenie. I to, czego nauczą się na zgrupowanie - przełoży się na grę w naszym klubie.

Na liście rezerwowych w kadrze jest także ostrowski bramkarz Jakub Zimny.

Całą listę powołanych zawodników znajdziecie TUTAJ.

Najbliższy mecz ostrowianie rozegrają w niedzielę w 3mk Arenie w Ostrowie.

Kolejny dopiero 11 listopada z Głogowie. Następny mecz domowy zaplanowany jest na 18 listopada. Wtedy w 3mk Arenie Arged Rebud KPR Ostrovia podejmować będzie zespół z Gdańska.

Obecnie ostrowianie, po 9 meczach, zajmują siódme miejsce w tabeli Orlen Superligi Piłkarzy Ręcznych.

Medialnym parterem KPR-u jest Radio Eska.

BANER

i

Autor: BŹ

Ile pamiętasz z katechizmu? Jeśli chodziłeś na religię, z łatwością zdobędziesz komplet punktów!

Pytanie 1 z 10
Na początek coś bardzo prostego. Ile jest przykazań?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE