policja

i

Autor: Policja Ostrów Wielkopolski

Sprawa kryminalna

Ostrów. Schował się przed policją w... kanapie. Miał powody

2023-08-08 11:13

To nie była zabawa w chowanego. A tapczan nie okazał się dobrym miejsce, by się schować. 28-latek z Ostrowa Wielkopolskiego schował się przed policją w... tapczanie. Ale – niestety dla niego – i tam policjanci zajrzeli, i z „zabawy” wyszły nici.

28-latek miał powód by się chować. Bo do „odsiedzenia” miał wyrok – roku i siedmiu miesięcy więzienia – wydany przez Sąd Rejonowy we Wrocławiu. Był poszukiwany listem gończym. Za kratki iść nie chciał więc uciekał. Na nic jednak jego spryt – nawet w kanapie - policjanci go znaleźli.

- Zatrzymanie poprzedzone było szeregiem sprawdzeń i działań. Czynności operacyjne prowadzone przez policjantów doprowadziły do ustalenia jego aktualnego miejsca pobytu. Kryminalni udali się do wytypowanego mieszkania, gdzie w pokoju zatrzymali mężczyznę, który kompletnie zaskoczony wizytą policjantów ukrył się w schowku kanapy - informuje Ewa Golińska Jurasz z KPP w Ostrowie Wielkopolskim.

28-letni przestępca trafił już do aresztu śledczego, gdzie będzie odbywał zasądzony za wcześniejsze przewinienia wyrok.

Rozwiąż quiz i dowiedz się czy jesteś mądry. Pytania dla prawdziwych bystrzaków!

Pytanie 1 z 10
Czego jest wiele w hotelu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE