teodor

i

Autor: Canicross Team Kołodziej/fb

wyścigi z psami

Ostrów. Mistrzowskie bieganie za nimi. Choć - tym razem - bez medalu

2023-10-30 11:48

Bez medalu, ale w bardzo dobrych nastrojach wracają do Polski Adam Kołodziej i jego pies Teodor, którzy w weekend w Niemczech brali udział w Mistrzostwach Świata ICF Psich Zaprzęgów. Ostrowski, dwuosobowy zespół, zakończył je na 21 pozycji.

Łatwo nie było, trasa nie była sielanką, a i pogoda – deszczowa, z błotem, nie sprzyjała. Konkurencja była bardzo mocna.

Dlatego, choć medalu nie udało się wywalczyć, to z takiego doświadczenia na pewno należy się cieszyć.

Dla ostrowskiego strażaka były do drugie mistrzostwa świata, w których startował.

Jego konkurencja - biegi z hulajnogą -  rozgrywana była w sobotę i niedzielę. Wynik z obu dni dawał końcową kwalifikację.

Mistrzostw Świata ICF worldchampionship 2023 Leipa przechodzą do historii. Dziś (niedziela) po intensywnych opadach deszczu trasa zrobiła się jeszcze trudniejsza niż wczoraj mimo to Teo wykonał świetną robotę i wyciągał mnie z wielkiego błota. Ostatecznie pniemy się o jedno miejsce w górę i kończymy rywalizację na 21 miejscu. Wielkie gratulacje dla całej naszej reprezentacji Polski za wspaniały występ i pięć medali MŚ.

To dla nas zaszczyt być częścią tak wspaniałego wydarzenia. Dziękujemy za kibicowanie i trzymanie kciuków a naszym sponsorom za wielkie wsparcie Aptus Polska Carnilove Polska Hopdog - napisał tuż po zawodach na swoim facebooku Adam Kołodziej.

W mistrzostwach udział wzięło kilkuset zawodników z całego świata. Polska miała blisko 30 zespołów - ludzi z psami.

I wywalczyła w sumie pięć medali.

My gratulujemy Adamowi Kołodziejowi! I czekamy na kolejne sukcesy z Teodorem i Megi :)

QUIZ PRL. Wszystkich Świętych w PRL - cmentarne mody, nagrobki, kwiaty i znicze

Pytanie 1 z 10
Najczęstszy materiał na nagrobki stosowany w PRL:
Cmentarz Gorzów
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE