mistrz polski

i

Autor: fb Michał Grzesiak Michał Grzesiak

Ostrów: Michał Grzesiak po raz siódmy Mistrzem Polski

2022-09-12 12:16

SZCZĘŚLIWA 7 Michała Grzesiaka. Mistrz kickboxingu z Ostrowa Wielkopolskiego w sobotę po raz siódmy stanął na najwyższym stopniu podium Mistrzostw Polski Seniorów i Mastersów. Tym razem złoto zdobył w Mińsku Mazowieckim, gdzie stoczył dwie walki, pokonując przeciwników przed czasem.

W pierwszej walce spotkałem się z Michałem Dominiakiem z klubu z Legionowa. Wcześniej miałem przyjemność dwukrotnie z nim walczyć i dwa razy wygrałem, ale z roku na rok jest coraz większy opór z jego strony. Kombinują jak mnie podejść i wychodzi im to coraz lepiej. Druga walka z Patrykiem Raschem z klubu Kartuzy - mówi Michał Grzesiak. Każda walka uczy i pokazuje nad czym trzeba popracować. Walki można oglądać, znaleźć słabe punkty przeciwnika więc trzeba ciągle pracować, coś zmieniać. Przeciwnicy coraz bardziej próbują wygrać więc trzeba szlifować formę i likwidować słabe elementy. 

mistrz polski

i

Autor: fb Michał Grzesiak

Michał Grzesiak, to utytułowany zawodnik, członek kadry narodowej, w której dwukrotnie zdobył tytuł Mistrza Świata. Na co dzień prowadzi w Ostrowie szkołę sztuk walki RESPECT. A co mówił o ostatnich walkach i przygotowaniach do Mistrzostw Europy, które w listopadzie odbędą się w Turcji  - posłuchajcie sami. 

Michał Grzesiak Mistrzem Polski