kpr

Autor: Arged KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski

Piłka ręczna: derby Wielkopolski nie zawiodły! Pełna hala i morze emocji!

2022-09-11 12:28

Sobotnie derby nie zawiodły oczekiwań kibiców! Kalisz Arena wypełniona była po brzegi sympatykami jednej i drugiej drużyny. W pierwszym spotkaniu w PGNiG Superlidze, MKS Kalisz wygrał z Arged KPR Ostrovią.

Derby Wielkopolski nie zawiodły! Kibice mogli cieszyć się z wspaniałym, sportowym widowiskiem, które zapewnili im szczypiorniści Energi MKSu Kalisz i Arged KPR Ostrovii.

Po raz pierwszy w historii, obie drużyny z naszego regionu walczyły w jednym meczu w PGNiG Superlidze.

Pierwsza połowa spotkania zakończyła się na plus dla ostrowian, którzy prowadzili po 30 minutach 15:13.

Walka była zacięta do ostatnich sekund, a atmosfera na trybunach niczym na Mistrzostwach Świata!

Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 28:27 dla MKSu Kalisz, po podyktowanym w ostatniej sekundzie rzucie karnym.