michał grzesiak

i

Autor: az

Ostrów. Michał Grzesiak będzie bronił tytułu Mistrza Polski [OGLĄDAJ]

2023-03-08 10:08

Dwa razy zdobył tytuł Mistrza Europy i Mistrza Świata. Teraz po raz ósmy ma szansę ponownie zostać Mistrzem Polski.

Michał Grzesiak, ostrowianin, jeden z najbardziej utytułowanych kickboskserów już w weekend bronić będzie tytułu podczas zawodów w formule Kick light, jakie rozegrane zostaną w Jarosławiu.

Jest jeszcze 5 zawodników w moje kategorii, moich przeciwników- mówi Michał Grzesiak. - Przyjeżdzają zawodnicy z różnych klubów, czasami dochodzą nowi. Czasami ci, którzy byli rok wcześniej nie przyjeżdżają z powodu kontuzji albo zmieniają kategorię wagową. Bardzo różnie to wygląda i właściwie co roku zmienia się ekipa w mojej kategorii. Tym razem po raz pierwszy nie znam przeciwników.

michał grzesiak

i

Autor: fb Michał Grzesiak

Na pewno trudniej jest bronić tytułu niż sięgać po niego po raz pierwszy- dodaje Grzesiak - Przy obronie towarzyszy presja, że trzeba się pokazać, że jest się mistrzem. Jeśli walczy się po raz pierwszy o tytuł, to nie ma się nic do stracenia – jeśli się uda to super, jeśli nie to nikt śmiał się nie będzie. Więc presja jest, ale przez ostatnie lata nauczyłem się jak sobie z nią radzić i myślę, że będzie dobrze.

Michał Grzesiak będzie bronił tytułu Mistrza Polski kickboxingu

Mistrzostwa Polski w Jarosławiu potrwają od piątku do niedzieli. Można je śledzić w Internecie na kanale Fight Time na Youtube. A Michałowi Grzesiakowi jako partner medialny kibicuje Radio Eska.