strażacy

i

Autor: Straż Pożarna Ostrów

sukcesy

Ostrów. Medale strażaków na Mistrzostwach Europy FireFit w Niemczech!

2023-09-15 7:33

Ostrowscy strażacy najlepsi w Europie. Na rozegranych właśnie w Niemczech Mistrzostwach Europy FIREFIT, reprezentanci ostrowskiej jednostki PSP oraz OSP w Jankowie Przygodzkim zdobyli dwa złota, srebro i brąz. Brawo!

Takie wiadomości lubimy!

Strażacy z Ostrowa i Jankowa Przygodzkiego z medalami Mistrzostw Europy FireFit, które odbyły się w Niemczech.

Mamy dwa złota, srebro i brąz.

Na najwyższym stopniu podium dwa razy stawali - Mateusz Delinger z PSP Ostrów i Martyna Świerczyk z OSP Janków Przygodzki. Pierwszy raz zwyciężając w kategorii „tandem mix”, a drugi - w sztafecie. Przy okazji - para ustanowiła nowy rekord toru.

Natomiast srebro w biegu indywidualnym zgarnął Adam Spychała, a tuż za nim w tej samej konkurencji - uplasował się Mateusz Delinger.

Brawa dla wszystkich!

FireFit to strażacka rywalizacja w zadaniach, z którymi na co dzień mają do czynienia funkcjonariusze. Wymaga znakomitej kondycji i sprawności. Konkurencje wykonywane są w pełnym stroju bojowym.

strazacy

i

Autor: Straż Pożarna Ostrów
strażacy

i

Autor: Straż Pożarna Ostrów

Quiz. Czy potrafisz udzielić pierwszej pomocy?

Pytanie 1 z 10
Musisz zadzwonić po pogotowie. Który numer wybierzesz?
Karetka pogotowia
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE