dj klub

i

Autor: FB Bagrowski

Ostrów: gorąca DJ noc w Starej Przepompowni

2022-07-08 13:48

To będzie prawdziwa gratka dla fanów muzyki house czy progresive. Jedyny taki koncert, gdzie na scenie pojawi się 6 didżejów - same gorące nazwiska.

Już 9 Lipca na Scenie Letniej w Klubie Stara Przepompownia w Ostrowie odbędzie się „ Asca B-Day Bash !„. Impreza podczas której swoje urodziny celebrować będzie Dj Asca, czyli Radosław Bagrowski i to razem za zaproszonymi gośćmi.

dj klub

i

Autor: FB Bagrowski

Wśród nich znajdą się TOMMY GUSTAV, czyli Tomasz Gnaciński, od lat związany ze sceną house. DEEP INFECT -  założyciel i główny prowadzący projektu Black Room Day & Night,  gdzie co środę wieczorem razem z zaproszonymi gośćmi raczy nas online tym co obecnie najlepsze w muzyce house. CZAPA - człowiek orkiestra, po którym możecie się spodziewać głębokich, hipnotyzujących basów okraszonych subtelnymi wokalami. JAKUB KUJAWA - fan muzyki house, ale także mocniejszych brzmień.  Pomysłodawca i wydawca serii podcastów „ After Dark„ w których promuje gatunki organic,melodic i progressive house.  Współzałożyciel projektu Audiologs. McCARPNEY - jego styl to mieszanka wyselekcjonowanych  mashupów jak i nie oczywistych remixów które to serwuje z ogromna energią za konsoli . 

Prawdziwie gorąca didżejska noc.

dj klub

i

Autor: FB Bagrowski
dj klub

i

Autor: FB Bagrowski

Prawdziwa gorąca DJ noc już w sobotę 9 lipca. Start o 21:00. 

dj klub

i

Autor: FB Bagrowski
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE