bm

i

Autor: fb BM STAL Andrzej Urban

Sport

Ostrów. BM STAL - koniec transferów

2023-03-28 10:57

Markus Loncar, 27-letni zawodnik z Chorwacji dołącza do BM STAL Ostrów. To drugi, po Michale Michalaku transfer dla drużyny w ostatnim tygodniu. Tym samym skład zespołu jest już zamknięty.

Tych zawodników, których obserwowaliśmy było wielu. Z takich czy innych względów wybraliśmy właśnie tych. Nikogo innego nie zakontraktowaliśmy tylko właśnie Michała Michalaka i Markusa Loncara. Bardzo się z tego cieszę i wierzę, że to optymalne wybory dla nas - mówi Andrzej Urban, trener drużyny.  Loncar to zawodnik, którego znamy z zeszłego sezonu i wiemy na co go stać. Na pewno będzie wartościowym uzupełnieniem składu. To zawodnik, który może nas wspomóc w walce na tablicach, nie tylko w samych zbiórkach, ale przede wszystkim w przepychaniu z wysokimi, silnymi graczami. Do tego jest to zawodnik, jak na swoje warunki – 2,14 metra wzrostu – bardzo szybki, dobrze biegający do szybkiego ataku co jest ważne przy naszym stylu gry.

bm

i

Autor: fb BM STAL

A najbliższy mecz BM Stal rozegra już w czwartek w Arenie Ostrów ze Spójnią Stargard. Patronem medialnym drużyny jest Radio Eska.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE