Najpiękniejsze świateczne iluminacje z całej Wielkopolski! Zobacz zdjęcia!

2020-12-07 9:43

W wszystkich miastach Wielkopolski zaświeciły już się świąteczne iluminację. Zapraszamy Was w wirtualną podróż po Lesznie, Ostrowie, Wolsztynie czy Grodzisku aby zobaczyć, jak wygląda Wielkopolska w okresie przed świątecznym.

Boże Narodzenie to okres w którym w miastach możemy podziwiać świąteczne iluminacje. Nie inaczej jest w tym roku. Choć pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany organizatorów – w końcu okres przedświąteczny to czas jarmarków – to z świątecznego wystroju miast nikt nie zrezygnował.

W większości z nich, uroczyste odpalenie świątecznych iluminacji odbyło się 6 grudnia. Inni, z racji takiej, iż w mikołajki i tak nie mogli zorganizować żadnego wydarzenia, tak długo nie czekali i iluminacje odpalili wcześniej. Jedno jest pewne – wielkopolskie miasta stały się obecnie piękne! Brakuje tylko śniegu, jednak wszyscy liczą, że ten pojawi się choć na chwilę na święta.

Zapraszamy Was w wirtualną podróż po wielu wielkopolskich miastach. W naszej galerii zdjęć można odwiedzić Złotów, Krotoszyn, Nowy Tomyśl i wiele innych wielkopolskich miast, w których już cieszą mieszkańców świąteczne iluminacje.

W Lesznie już świątecznie
Źródło: Najpiękniejsze świateczne iluminacje z całej Wielkopolski! Zobacz zdjęcia!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE