festiwal

i

Autor: Arena Target Festival/fb Muzyka elektroniczna będzie rządzić w Ostrowie!

Muzyka elektroniczna będzie rządzić w ARENIE Ostrów!

2021-11-20 10:56

Fani muzyki elektronicznej już odliczają dni i godziny. I szykują formę, bo na tak długie muzyczne spotkanie na pewno się przyda. 27 listopada w Ostrowie, w hali Arena odbędzie się pierwszy Arena Target Festival Retro Edition. Ruszy o 20.00 i potrwa do 4.00 rano. Będą gwiazdy polskie i holenderskie. Organizatorzy obiecują niezapomniane emocje. A festiwal poleca Radio ESKA.

To będzie największe muzyczne wspomnienia retro w Ostrowie Wielkopolskim! Zapewniają organizatorzy i już teraz zapraszają do Areny 27 listopada.

Na scenie pojawią się :  DJ-e Sander van Doorn, Marcel Woods, Peran van Dijk, Quiz, Alex,  Hazel i Avergy.

Artyści występować będą po sobie - najpierw gwiazdy polskie, potem holenderskie i na końcu ponownie polscy dj-e.

- Będzie się działo. Po prostu trzeba tam być- mówi Patryk Kubicki, współorganizator festiwalu.

Można powiedzieć, że będzie to prawdziwy muzyczny spektakl. To nie tylko godziny świetnej muzyki i zabawy, ale też prawdziwe show i pokazy pirotechniczne. Nasze gwiazdy potrafią zachwycić i porwać publiczność. Dlatego warto pojawić się w sobotę, 27 listopada w ostrowskiej Arenie. Jestem przekonany, że każdy znajdzie coś dla siebie. Oczywiście najwięcej znajdą fani i znawcy muzyki elektronicznej, ale każdy może liczyć na dobre wrażenia i zabawę.

Warto spędzić z nami całą noc. Ale jeśli się nie uda, to warto wpaść choć na godzinę lub dwie. Bilety cały czas są jeszcze dostępne.

Takiej imprezy jeszcze w Ostrowie nie było!

To będzie prawdzwie muzyczne show - mówi Patryk Kubicki

Bilety do WYGRANIA na antenie ESKI Ostrów Kalisz i Eski Ostrzeszów.

Słuchajcie nas UWAŻNIE na 101.1 FM, 89.3 FM i 96.9 FM.

Arena Target Festival Ostrów 2021 poleca RADIO ESKA!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE