michał grzesiak

i

Autor: Michał Grzesiak Michał Grzesiak

Michał Grzesiak wrócił ze złotem. Tytuł Mistrza Europy zostaje w Ostrowie.

2022-11-21 19:01

Obronił tytuł Mistrza Europy Kickboxingu w formule kick light. Ostrowianin Michał Grzesiak wrócił do domu ze złotym medalem. W finałowej walce pokonał przeciwnika z Turcji zwyciężając przewagą punktów i świetną techniką. [ZOBACZ I POSŁUCHAJ]

Michał Grzesiak ponownie Mistrzem Europy

Usłyszeć Mazurek Dąbrowskiego, stanąć na najwyższym stopniu podium to jest to o czym marzy każdy sportowiec. Zamarzyłem o tym, kiedy tylko wszedłem na salę. Ogromny zaszczyt i uczucie nie do opisania jak leci hymn Polski, kiedy stoi się między najlepszymi zawodnikami Europy. Mam nadzieję, że jakoś choć w ten sposób mogę zapisać się w historii sportu i zrobić też coś dla kraju - mówi Michał Grzesiak

michał grzesiak

i

Autor: Michał Grzesiak

Mistrzostwa Europy wróciły po 4-letniej przerwie

Mistrzostwa Europy Kikcboxingu w Turcji były największym wydarzeniem tej dyscypliny w tym roku. Tym bardziej, że z powodu pandemii odbyły się po 4-letniej przerwie. Polska kadra narodowa wszystkich formuł liczyła kilkadziesiąt osób. W formule kick light startowało 11 zawodników. 

Bardzo wyrównane walki, bo przeciwnicy trudni i zmotywowani, by pokonać naszych zawodników - mówi trener kadry Seweryn Szczepankowki. Przede wszystkim trzeba wspomnieć tu o walkach finałowych stoczonych przez naszych aktualnych mistrzów świata Michała Grzesiaka (-94kg)  i Rafała Gąszczaka (+94kg). Obaj w finałach zmierzyli się z gospodarzami, czyli zawodnikami z Turcji. Panowie dali z siebie wszystko, wznieśli się na wyżyny, dosłownie 200 procent i jeśli chodzi o werdykt sędziów nie było żadnych wątpliwości.

Mistrzowie wrócili-mówią Michał Grzesiak, zawodnik z Ostrowa i trener Seweryn Szczepankowski
michał grzesiak

i

Autor: Michał Grzesiak Rafał Gąszczak i Michał Grzesiak
michał grzesiak

i

Autor: Michał Grzesiak Patryk Zaborowski, Michał Grzesiak, Seweryn Szczepankowski i Piotr Nasulewicz

Polska reprezentacja kickboxingu przywiozła z Mistrzostw Europy 36 medali - 7 złotych, 12 srebrnych i 17 brązowych. A jako patron medialny Michałowi Grzesiakowi i naszej reprezentacji kibicuje Radio Eska. 

Michał Grzesiak obronił tytuł Mistrza Europy w Kickboxingu
michał grzesiak

i

Autor: fb Kadra Polski w Kickboxingu Kick-light

Kim jest Michał Grzesiak z Ostrowa Wielkopolskiego?

Jeden z najbardziej utytułowanych zawodników kickboxingu w Polsce. W kadrze narodowej formuły kick light zdobył dwukrotnie tytuł Mistrza Świata, tytuł Mistrza Europy i siedmiokrotnie Mistrz Polski. Jego podopieczni i uczniowie ze szkoły RESPECT kilkakrotnie stawali na podium w zawodach dla juniorów.

michał grzesiak

i

Autor: az