grzesiak

i

Autor: az

Kickboxing

Michał Grzesiak - kadra czeka. Challenge i zgrupowanie

2023-09-29 17:53

Tytuł mistrza Europy zdobył trzykrotnie, mistrza świata – dwa razy. I już za dwa miesiące ma szansę zrobić to po raz trzeci. Michał Grzesiak, utytułowany ostrowski sportowiec w listopadzie wystąpi w kadrze narodowej Polski na Mistrzostwach Świata w Kickboxingu w Portugalii.

Teraz przed nim tygodnie jeszcze bardziej wytężonej pracy i kilka zgrupowań reprezentacji. Ale zaczynamy w ten weekend od zawodów Poland Kickboxing Challenge – mówi Michał Grzesiak. Dostaliśmy wytyczne od trenerów kadry narodowej- Patryka Zaborowskiego, Seweryna Szczepankowskiego i Piotra Nasulewicza, aby stawić się na start kontrolny w Sulejówku. Chcą nas zobaczyć, sprawdzić jak pracuje głowa, jak kondycja, co trzeba poprawić, nad czym popracować na kolejnych zgrupowaniach. Przede mną więc na pewno kilka walk w formule kick light, bardziej sparingowych, ale na pewno niełatwych. 

grzesiak

i

Autor: fb Michał Grzesiak

Mistrzostwa Świata potrwają od 17 do 26 listopada. Patronem medialnym Michała Grzesiaka i jego klubu RESPECT jest Radio Eska.

respect

i

Autor: fb Michał Grzesiak
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE