koniec świata

i

Autor: BŹ

Magiczna data przed nami! Będzie ... SŁODKO!

2022-02-19 20:58

Jest jedną z 60 takich dat w tym tysiącleciu! I za klika dni będziemy ją mieli. Lustrzaną datę, czyli taką, która odczytywana jest po obu stronach tak samo. 22.02.2022 już w najbliższy wtorek. Dla wielu to magia, dla innych...koniec świata. I dlatego mamy dla WAS konkurs, ze słodką niespodzianką właśnie z KOŃCA ŚWIATA.

Magiczna data już w przyszłym tygodniu. Wielu pewnie nie zwróci na nią uwagi, ale są tacy, dla których LUSTRZANA DATA - DZIEŃ SZEŚCIU DWÓJEK, ma wielką magię. Dla innych może oznaczać...KONIEC ŚWIATA.

Ale my ten KONIEC ŚWIATA możemy mieć na co dzień. Bo niedaleko, w gminie Kraszewice, jest właśnie KONIEC ŚWIATA, jedyna w Polsce miejscowość o takiej nazwie.

Trafić tam nie jest specjalnie trudno, ale trochę trzeba zjechać z głównej drogi.

koniec świata

i

Autor: BŹ

Zdaniem numerologów data 22.02.2022 ma  magiczne, a wręcz mistyczne właściwości.

DWÓJKA symbolizuje  miłość, harmonię, pomyślność i dobrobyt. A także spokój i delikatność.

Jak podpowiadają ci, którzy na magii się znają - tego dnia  22 .02. 2022 warto ZE SPOKOJEM zrobić plany na przyszłość, warto zrobić coś dobrego dla siebie i innych.

NO i NA PEWNO WARTO słuchać ESKI!

Zresztą nie tylko 22 lutego :)

Bo właśnie z okazji tej magicznej, lustrzanej daty mamy dla WAS słodkie niespodzianki z KOŃCA ŚWIATA!

- Taka data zobowiązuje, więc chętnie podzielimy się czekoladkami ze słuchaczami ESKI - mówi Konrad Kuświk, wójt Kraszewic. - Koniec Świata to dla nas bardzo ważne miejsce, które jest coraz bardziej popularne i odwiedzane przez turystów. Dlatego właśnie z KOŃCA ŚWIATA z okazji daty z sześcioma dwójkami taka niespodzianka.

A co trzeba zrobić, by słodką paczkę odebrać?

Odpowiedź na antenie ESKI !

QUIZ. Czy masz wysoko rozwiniętą intuicję?

Pytanie 1 z 9
Śni Ci się bliska osoba. Co robisz po przebudzeniu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE