koniec świata

i

Autor: BŹ

Magiczna data przed nami! Będzie ... SŁODKO!

2022-02-19 20:58

Jest jedną z 60 takich dat w tym tysiącleciu! I za klika dni będziemy ją mieli. Lustrzaną datę, czyli taką, która odczytywana jest po obu stronach tak samo. 22.02.2022 już w najbliższy wtorek. Dla wielu to magia, dla innych...koniec świata. I dlatego mamy dla WAS konkurs, ze słodką niespodzianką właśnie z KOŃCA ŚWIATA.

Magiczna data już w przyszłym tygodniu. Wielu pewnie nie zwróci na nią uwagi, ale są tacy, dla których LUSTRZANA DATA - DZIEŃ SZEŚCIU DWÓJEK, ma wielką magię. Dla innych może oznaczać...KONIEC ŚWIATA.

Ale my ten KONIEC ŚWIATA możemy mieć na co dzień. Bo niedaleko, w gminie Kraszewice, jest właśnie KONIEC ŚWIATA, jedyna w Polsce miejscowość o takiej nazwie.

Trafić tam nie jest specjalnie trudno, ale trochę trzeba zjechać z głównej drogi.

koniec świata

i

Autor: BŹ

Zdaniem numerologów data 22.02.2022 ma  magiczne, a wręcz mistyczne właściwości.

DWÓJKA symbolizuje  miłość, harmonię, pomyślność i dobrobyt. A także spokój i delikatność.

Jak podpowiadają ci, którzy na magii się znają - tego dnia  22 .02. 2022 warto ZE SPOKOJEM zrobić plany na przyszłość, warto zrobić coś dobrego dla siebie i innych.

NO i NA PEWNO WARTO słuchać ESKI!

Zresztą nie tylko 22 lutego :)

Bo właśnie z okazji tej magicznej, lustrzanej daty mamy dla WAS słodkie niespodzianki z KOŃCA ŚWIATA!

- Taka data zobowiązuje, więc chętnie podzielimy się czekoladkami ze słuchaczami ESKI - mówi Konrad Kuświk, wójt Kraszewic. - Koniec Świata to dla nas bardzo ważne miejsce, które jest coraz bardziej popularne i odwiedzane przez turystów. Dlatego właśnie z KOŃCA ŚWIATA z okazji daty z sześcioma dwójkami taka niespodzianka.

A co trzeba zrobić, by słodką paczkę odebrać?

Odpowiedź na antenie ESKI !

QUIZ. Czy masz wysoko rozwiniętą intuicję?

Pytanie 1 z 9
Śni Ci się bliska osoba. Co robisz po przebudzeniu?