siatkówka

i

Autor: AKPA

SPORT

Łukasz Kaczmarek przyjedzie do Krotoszyna. Zwycięzca Ligi Narodów spotka się z kibicami

2023-08-01 10:50

To prawdziwa gratka dla fanów siatkówki! Ale nie tylko dla nich! Mistrz Ligi Narodów Łukasz Kaczmarek w czwartek, 3 sierpnia spotka się z kibicami w Krotoszynie. Będzie można porozmawiać, zrobić sobie fotkę z mistrzem czy po prostu posłuchać jego sportowych opowieści.

Krotoszyn to rodzinne miasto Łukasza Kaczmarka, nie powinno więc dziwić, że po zwycięstwie w Lidze Narodów siatkarz właśnie tu spotka się z fanami i kibicami.

Już w ten czwartek, (03.08.2023r.), odbędzie się spotkanie z Mistrzem - Łukaszem Kaczmarkiem w Krotoszynie – informuje nas Natalia Szymczak, z Wydziału Promocji i Współpracy krotoszyńskiego Urzędu Miejskiego. - Wydarzenie będzie miało miejsce na Krotoszyńskim Błoniu (podest przy boisku do siatkówki plażowej). Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16.00 rozgrywkami młodzieży szkolnej w siatkówkę plażową, a następnie o godzinie 17.00 porozmawiamy z naszym mistrzem o jego sportowych sukcesach. Podczas spotkania kibice będą mogli zadać naszemu Siatkarzowi pytania, a także poprosić o autograf czy pamiątkowe zdjęcie.

Łukasz Kaczmarek ma 29 lat. Gra na pozycji przyjmującego i atakującego.

Od 2017 roku jest w reprezentacji Polski, z którą w lipcu zdobył złoty medal Ligi Narodów. Podczas tego turnieju zdobył też tytuł Najlepszego Atakującego. Ma też na swoim koncie medale Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy.

łukasz kaczmarek

i

Autor: UM Krotoszyn

Wiesz wszystko o e-sportowej scenie CS:GO? Nasz QUIZ sprawdzi twoją wiedzę!

Pytanie 1 z 14
Który zespół podpisał kontrakt z s1mple'm w styczniu 2016 r.?