Kuba Wojewódzki

i

Autor: AKPA

Celebryci

Kuba Wojewódzki ma dziecko? Internauci spekulują i gratulują dziennikarzowi!

2023-09-25 11:31

Kuba Wojewódzki w mediach pracuje już od lat 80., jednak co ciekawe, nadal niewiele wiadomo o jego życiu prywatnym. W ostatnim czasie, dziennikarz wywołał wiele emocji i spekulacji, wstawiając zdjęcie z malutkim dzieckiem. Fani gratulowali, a inni zastanawiali się, czy to dziecko Wojewódzkiego?

Czy Kuba Wojewódzki ma dziecko?

Pomimo popularności Wojewódzkiego, niewiele wiadomo o jego życiu prywatnym. Wiele osób zadaje sobie pytanie, czy dziennikarz ma dzieci? Jednak bardziej znane są historie jego związków. Kuba ma za sobą kilka romansów między innymi z Anną Muchą czy Renatą Fedorczuk. Od zeszłego roku spotyka się z modelką Anną Markowską.

W niedzielę Kuba opublikował zdjęcie, które zszokowało fanów! Wojewódzki trzyma malutkie dziecko, a do zdjęcia dołączył apel.

Apel Kuby Wojewódzkiego

Dziennikarz opublikował na Facebooku zdjęcie, na którym trzyma w ramionach niemowlę. Wojewódzki do zdjęcia dołączył wpis o charakterze apelu, dotyczący nadchodzących wyborów parlamentarnych.

Żeby jak dorośnie

Nie bała się mówić tego, co myśli. Mogła żyć w uśmiechniętym kraju. Nie była obiektem pogardy polityków. Mogła kochać kogo chce. Nie bała się być matką. Mogła chodzić do kina na to co chce. Nie musiała mierzyć się z nienawiścią. Mogła brać udział w równych wyborach.

Dlatego bądź z nami 15 października. A wcześniej 1 października na Marszu Miliona Serc w Warszawie. Godzina 12 – napisał Kuba.

Czy Kuba Wojewódzki został ojcem?

Fani już entuzjazmują się na wieść, że 60-letni dziennikarz wreszcie odważył się pokazać z dzieckiem, a konkretnie z córeczką. Niestety nie mamy dla nich dobrych wiadomości: niemal identyczna fotografia, pochodząca z tej samej sesji, pojawiła się już w mediach społecznościowych Kuby w kwietniu 2018 roku. Ponownie pokazał je zresztą już rok temu, w podobnych okolicznościach - informuje serwis swiatgwiazd.pl. 

Kuba już wielokrotnie rozsiewał plotki, że spodziewa się dziecka, lub nawet, że je ma. Raz nawet pojawił się w studiu własnego programu z wózkiem - informuje serwis.

Do dzisiaj nie wiadomo, czy Kuba Wojewódzki ma dziecko.

Widzowie zachwyceni występem Caroline Derpieński u Kuby Wojewódzkiego
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE