Kopali piłkę w Arenie! Sportowy początek roku w Ostrowie [GALERIA]

2021-01-07 12:58

Tu nie chodziło o wynik, ale o dobrą zabawę i spotkanie młodych zawodników. W Hali Arena w Ostrowie odbył się PIERWSZY Noworoczny Turniej Piłkarski dla Dzieci​. Każdy zawodnik otrzymał pamiątkowy medal.

W sportowych zmaganiach udział wzięło 13 drużyn w dwóch kategoriach wiekowych.

Jednego zwycięzcy nie było, bo nie chodziło tutaj o miejsce na podium, ale o wspólną zabawę i spotkanie młodych zawodników.

To szczególnie cenne w czasach pandemii - mówi Andrzej Kryjom, jeden z organizatorów.

Radość młodych piłkarzy jest bezcenna. Ich uśmiech i entuzjazm to dla nas największa nagroda. Te dzieciaki  - z powodu pandemii - mniej trenują, rzadko się spotykają, nie grają ze sobą. Dlatego zdecydowaliśmy się na ten turniej. I myślę, że to naprawdę wypaliło.

Grały tylko ostrowskie drużyny. Bo właśnie na tych dzieciakach chcieliśmy się skupić.

Ostrovia 1909, jako gospodarz imprezy, do udziału w turnieju zaprosiła: KP Centrę 1946 Ostrów, OKS Ostrów, Akademię Krecika Ostrów, KUKS Zębców i Football Academy Ostrów.

Zawody najmłodszych rozpoczęły nowy sportowy rok w mieście i w hali Arena - dodaje Beata Klimek, prezydent Ostrowa.

To takie sportowe rozpoczęcie 2021 roku w Ostrowie. I w hali Arena Ostrów.I bardzo cieszy fakt, że to właśnie młody sportowy Ostrów go rozpoczyna. Zresztą ogromna radość dzieci pokazuje, że pomysł jest trafiony. A z drugiej strony - to też pokazuje, że nasza hala ma wiele możliwości. I że inwestycja się, jak najbardziej, opłaciła.

Cieszy mnie, że mimo pandemii, Arena Ostrów tętni życiem. Z przyjemnością pojawiłam się na turnieju, by wręczyć medal każdemu uczestnikowi spotkania.

Miasto chce, by turniej odbywał się co roku. Zawsze 6 stycznia.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl.

Zajęcia feryjne w Pałacu Młodzieży
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE