arged

i

Autor: Arged Rebud KPR Ostrovia/fb

piłka ręczna

Kierunek Tarnów. Drugi mecz Arged Rebud KPR Ostrovii w sobotę

2023-09-01 11:10

Z Grupą Azoty Unia Tarnów zmierzą się w drugim meczu sezonu szczypiorniści Arged Rebud KPR Ostrovii. Po bolesnej porażce na otwarcie – z Górnikiem Zabrze – plan na sobotni mecz jest jeden – WYGRAĆ. Kciuki za ostrowian trzyma Radio Eska.

Czasu na smutek nie było dużo. Bo początek nowego sezonu jest bardzo intensywny. Pierwszy mecz był w środę, kolejny już w sobotę, a następny – w kolejną środę 6 września.

Jutro Arged Rebud KPR Ostrovia zmierzy się na wyjeździe z Grupą Azoty Unia Tarnów.

Po środowej, bolesnej przegranej – czasu na zebranie sił nie jest dużo. Czwartek to ostre trenowanie, a dziś szczypiorniści wyjeżdżają już do Tarnowa.

- Jesteśmy już sfokusowani na sobotnim meczu – mówi nam Kamil Adamski – I postaramy się przywieź komplet punktów.

Drużyna Macieja Nowakowskiego chce walczyć w tym sezonie o pierwszą ósemkę i fazę play-off. Ale do tego potrzebne są wygrane. Pierwszy mecz zdecydowanie nie należał do ostrowian, dlatego z tym większą energię drużyna chce pokazać się w kolejnych spotkaniach.

Początek meczu w sobotę o 16.00 w Tarnowie. Spotkanie będzie transmitowane w internecie na emocje.tv.

Medialnym partnerem ostrowskiej drużyny jest Radio ESKA.

Wieś czy miasto – gdzie powinieneś żyć?

Pytanie 1 z 8
Dojazdy do pracy czy szkoły. Ile chciałbyś, aby zajmowały Ci czasu maksymalnie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE