Komeda

i

Autor: Grand Prix Komeda

Jury już wie! My laureata GRAND PRIX KOMEDA 2020 poznamy 28 listopada

2020-11-16 12:20

Jury zakończyło obrady i już zna zwycięzcę. My poznamy nazwisko autora najlepszej muzyki do polskiego filmu 28 listopada. Festiwal GRAND PRIX Komeda w Ostrowie Wielkopolskim w tym roku wyjątkowo tylko dwudniowy, na koniec listopada i w wersji on - line. Medialnym parterem tego wyjątkowego wydarzenia jest RADIO ESKA!

Pandemiczna rzeczywistość zmieniła wszystko i święto filmu i muzyki w Ostrowie Wielkopolskim przełożyła z pierwszego tygodnia czerwca - na końcówkę listopada i to jeszcze do świata internetu.

Ale organizatorzy nie chcieli zrezygnować i 9. edycja - w innej niż zawsze - formule się odbędzie - mówi dyrektor artystyczny festiwalu Łukasz Maciejewski.

Zrobiliśmy wszystko, by spotkać się"na żywo". Ale to co dzieje się na świecie zweryfikowało nasze plany. Ale nie rezygnujemy. JESTEŚMY! Bo ostrowski festiwal jest najlepszy na świecie, a ostrowska publiczność jedyna taka! I choć będzie skromniej, bo będzie Grand Prix, będzie nagroda za całokształt, będzie spotkanie z Małgorzatą Kożuchowską, będą filmy na wybranych platformach, będzie koncert.

Tegoroczna edycja będzie zdecydowanie inna niż zwykle, ale jak już się to wszystko skończy to obiecujemy, że w kolejnym roku "rozbijemy bank". I na to liczcie drodzy widzowie! I czekajcie!

A festiwal 27 i 28 listopada. Wcześniej w internecie będzie można zobaczyć konkursowe filmy.

Które jury już widziało i oceniło. Werdykt poznamy 28 listopada.

Medialnym partnerem Grand Prix Komeda 2020 jest Radio Eska.

komeda

i

Autor: Grand Prix Komeda
Koniec dnia na jeziorach przygodzickich