kpr ostrovia

i

Autor: BŹ

SPORT

Jest dobrze. Trzeci wygrany sparing Arged Redbud KPR Ostrovii

2023-08-03 10:23

Zwycięski sparing dla Arged Redbud KPR Ostrovia. W środę podopieczni Macieja Nowakowskiego pokonali Gwardię Opole 31 do 26. To trzecie sparingowe zwycięstwo przed sezonem. Medialnym partnerem ostrowskiej drużyny jest Radio Eska.

Środowy sparing był trzecim spotkaniem, jakie w ostatnim czasie rozegrali ostrowscy szczypiorniści. Pierwszym – i w sumie jedynym – w 3mkArena w Ostrowie. Dzięki czemu ulubioną drużynę mogli zobaczyć kibice. A było na co popatrzeć i z czego się cieszyć, bo mecz zakończył się zwycięstwem ostrowian.

Nie jest źle, ale przed sezonem jeszcze sporo pracy przed drużyną - mówi jej trener Maciej Nowakowski.

Każdy patrzy przez pryzmat naszych zwycięstw, choć oczywiście gra nie była momentami, taka, jaką byśmy chcieli. W lidze każdy popełniony błąd zostanie wykorzystany przez przeciwnika. Zwycięstwa w sparingach oczywiście cieszą, ale przed nami jeszcze dużo pracy, bo jak każdy widział, w ataku jeszcze nie jest to, co byśmy chcieli, żeby było. W obronie też musimy jeszcze popracować. Mamy jeszcze cztery tygodnie do sezonu. Jest to więc jeszcze trochę czasu, by dopracować szczegóły i zgrać zespół, który przecież składem różni się od tego z minionego sezonu.

Teraz przez ostrowianami jeszcze kilka meczów w ramach turniejów. Pierwszy już w najbliższy weekend w Głogowie, potem w Czechach i na koniec w Kaliszu turniej Szczypiorno Cup.

Sezon Superligi rozpocznie się 30 sierpnia. W tym dniu w Ostrowie Arged Redbud KPR Ostrovia zmierzy się z Górnikiem Zabrze.

Medialnym partnerem ostrowskiego klubu jest Radio Eska.

QUIZ. Podstawowe pytania z historii Polski. 5 punktów to minimum. Mniej to wstyd!

Pytanie 1 z 10
Kto był pierwszym królem Polski?