Okazja czyni złodzieja? Praktykant ukradł busa z towarem. Firma kurierska NIE ZNA jego danych!

i

Autor: cdz/Pixabay Okazja czyni złodzieja? Praktykant ukradł busa z towarem. Firma kurierska NIE ZNA jego danych!

Ile zarabiają kurierzy? Wiele osób o takich kwotach może tylko pomarzyć!

2020-12-03 17:01

Ta praca nie należy do najłatwiejszych i najlżejszych, ale - jak się okazuje - kurierzy potrafią zarabiać więcej niż kierownicy w niektórych firmach. Ile zarabiają kurierzy? Przejrzeliśmy ogłoszenia. O takich kwotach wielu z nas może tylko pomarzyć… Przeczytajcie więcej.

Praca kuriera jest bardzo wymagająca, szczególnie teraz, w okresie przedświątecznym połączonym z pandemią koronawirusa, gdy wiele osób robi zakupy przez internet, zamiast wybierać się osobiście do sklepów. Zdecydowanie w tym zawodzie sprawdzają się osoby, które są dobrze zorganizowane i bardzo lubią kontakt z ludźmi. 

Tak naprawdę to ciężka robota. Teraz jeszcze bardziej. Ostatnio dostałem do rozwiezienia - tylko w jednej dzielnicy Poznania - blisko 200 paczek. To jest naprawdę dużo. Czasami pracujemy po 12 godzin, a nawet więcej. Dlatego mogą się zdarzać sytuacje, w których paczki docierają do odbiorców nawet późnym wieczorem. Prosimy o wyrozumiałość. Robimy, co możemy. 

powiedział nam anonimowo pracownik jednej z największych firm kurierskich w Polsce. Okazuje się jednak, że praca kuriera to praca ciężka, ale opłacalna. 

Dodaje nasz rozmówca. 

Agnieszka Radwańska przeszła PORAŻAJĄCĄ METAMORFOZĘ. Już nie wygląda tak samo, będziecie w szoku!

Slang młodzieżowy 2020 - QUIZ. Rozumiesz słowa nastolatków?

Pytanie 1 z 14
Co oznacza słowo NAUUURA?

Ile zarabia kurier? TE KWOTY mogą Cię zaskoczyć! 

Obecnie wiele firm kurierskich poszukuje pracowników, którzy będą dostarczali przesyłki. Tych bowiem przybywa z dnia na dzień. Zaczyna brakować ludzi do pracy. Ile zarabiają kurierzy? Oczywiście stawki są bardzo zróżnicowane. Pierwszy przykład to Warszawa, gdzie kurierzy jednej z firm mogą liczyć na wynagrodzenie od 3500 do 4500 zł. Do ich wynagrodzenia doliczana jest dodatkowo premia od obrotu. Mieszkańcy Jeleniej Góry mogą liczyć na zarobki rzędu nawet 8 tysięcy złotych brutto (nie na rękę), ale już bez dodatkowych bonusów. W Poznaniu z kolei wynagrodzenia wahają się od 3 do nawet 7 tysięcy złotych. 

Oczywiście zdarzają się sytuacje, w których można zarobić dobre pieniądze. Od kuriera wymaga to jednak pracowitości, poświęcenia i zaangażowania w pracę. Takie kwoty mają tylko najlepsi. 

Źródło: Ile zarabiają kurierzy? Wiele osób o takich kwotach może tylko pomarzyć!