areszt Ostrów

i

Autor: Areszt Śledczy w Ostrowie

Do trzech razy sztuka? Złodziej już siedzi w areszcie [POSŁUCHAJ]

2021-04-23 7:39

Apetyt rośnie w miarę jedzenie. I z tego założenia najwyraźniej wyszedł 37 - letni złodziej z Ostrowa Wielkopolskiego, który właśnie został aresztowany za trzy kradzieże. I nie był to jego debiut. Mężczyzna niedawno odsiadywał karę za podobne przestępstwo. Teraz grozi mu 7, 5 roku więzienia.

Do kradzieży doszło między lutym a kwietniem tego roku.

37 - latek najpierw ukradł chemię o wartości ponad 2 tysięcy złotych, potem elektronarzędzia za 10 700. A na końcu samochód, w którym były akcesoria myśliwskie - tu wartość to prawie 30 tysięcy.

Mówi Maciej Meler, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Ostrowie.

Mężczyźnie temu zarzucono, między innymi, że dokonał zaboru samochodu osobowego marki mitsubisi, w którym znajdowały się urządzenia myśliwskie, w tym kamera termowizyjna i nakładka termowizyjna. A także inne sprzęty. W tym przypadku właściciel wycenił straty na 29 400 złotych.

37 - latek został aresztowany na 3 miesiące - mówi Maciej Meler, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Ostrowie

37 - latek usłyszał zarzuty kradzieży, za co grozi do 5 lat więzienia. Ale , że mężczyzna już za takie czyny siedział - to zagrożenie karą się zwiększa do 7 i pół roku.

Za kratkami spędzi już najbliższe trzy miesiące, bop na czas trwającego śledztwa, sąd, na wniosek prokuratury,  mężczyznę aresztował.

Lisie rodzeństwo w Ośrodku Rehabilitacji Zwierząt Chronionych w Przemyślu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE