TŻ Ostrovia

i

Autor: Arged Malesa TŻ Ostrovia

Bez awansu w Indywidualnych Mistrzostwach Polski​

2022-05-05 9:17

To nie jest udany sezon dla zawodników Arged Malesy TŻ Ostrovii. Podopieczni Mariusza Staszewskiego nie popisali się dobrą jazdą w ćwierćfinałach Indywidualnych Mistrzostw Polski i zakończyli dalszą rywalizację.

Żużlowcom Arged Malesy Ostrów Wielkopolski nie wyszedł występ w ćwierćfinałach Indywidualnych Mistrzostw Polski - we wszystkich konkursach, zawodnicy TŻ-tu znaleźli się poza pierwszą dziesiątką.

Żużlowcy jeździli na torach w trzech miastach.

W ćwierćfinale w Gdańsku Sebastian Szostak zaczął udanie zawody, od zwycięstwa, ale ostatecznie zakończył je z pięcioma punktami na jedenastym miejscu. Jakub Poczta uzbierał 3 punkty i sklasyfikowany został na czternastej pozycji.

Dwunaste miejsce z dorobkiem 5 punktów w ćwierćfinale w Poznaniu zajął Tomasz Gapiński, który dwukrotnie był wykluczany.

W ćwierćfinale w Łodzi dobrze prezentował się Kacper Grzelak, który z dorobkiem 6 punktów uplasował się na 11 miejscu. Grzegorz Walasek z 4 punktami był trzynasty, a Jakub Krawczyk po pierwszym starcie wycofał się z powodu problemów sprzętowych.

Kolejne (bo już piąte) ligowe wyzwanie, jutro - 6 maja, z broniącym tytułu Mistrza Polski - Betardem Spartą Wrocław na wyjeździe.

Start spotkania o godzinie 18.00 we Wrocławiu.

Patronem medialnym ostrowskich żużlowców jest Radio Eska.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE