kpr ostrovia

i

Autor: Arged Rebud KPR Ostrovia/fb

piłka ręczna

Arged Rebud KPR Ostrovia. Po 3 punkty do Legionowa!

2023-10-13 8:31

Beniaminek Orlen Superligi Zepter KPR Legionowo kolejnym przeciwnikiem Arged Rebud KPR Ostrovii. Mecz w sobotę o 18.00 w Legionowie. Medialnym partnerem ostrowskich szczypiornistów jest Radio Eska.

Na wyjedzie o kolejne ligowe punkty zawalczą szczypiorniści Arged Rebud KPR Ostrovia. W sobotę zmierzą się z Zepterem KPR Legionowo.

Przeciwnik ostrowian to beniaminek Orlen Superligi i od początku sezonu nie wygrał jeszcze żadnego meczu. A ostrowianie po ostatniej przegranej z Mistrzem Polski nie mogą już sobie pozwolić na utratę punktów. Szykuje się więc mocna walka.

- Jedziemy tam po trzy punty - mówi nam trener ostrowskich piłkarzy Maciej Nowakowski.

No, Legionowo dotąd nie wygrało żadnego meczu. Oglądając ich mecze, nie tylko w kontekście naszego spotkania, ale wcześniej, no byli w kilku meczach bardzo blisko. Na pewno na nas wyjdą zmobilizowani, bo gdzieś tych punktów muszą szukać. Ja już powiedziałem chłopakom wyraźnie - do Legionowa jedziemy po trzy punty!

My musimy wygrywać, musimy sobie taką presję też nałożyć. Tu już nie ma miejsca na błędy i przegrane, jeśli chcemy być tam, gdzie sobie założyliśmy na początku sezonu.

Dodaje rozgrywający drużyny Marek Szpera.

Obecnie ostrowianie zajmują 11 miejsce w tabeli. Ich sobotni przeciwnik jest na ostatniej pozycji.

Początek "starcia" w sobotę o 18.00.

Kciuki za Arged Rebud KPR Ostrovię trzyma Radio Eska.

BANER

i

Autor: BŹ

Pisownia wyrazów zakończonych na -i, -ji, -ii. Uzupełnij brakującą końcówkę

Pytanie 1 z 10
placki z dyni i cukin_
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE