miasto

i

Autor: um ostrów

Miasto

Wymyśl nazwę, zaprojektuj logo - dla zwierzaków

2023-10-09 7:31

Kompleksowy remont, akcja edukacyjna i promocyjna związana z adopcją. To wszystko w schronisku dla zwierząt pod Ostrowem, które przechodzi wielkie zmiany. Jedną z nich jest nowa nazwa i logotyp dla przytuliska, na które miasto ogłosiło właśnie konkurs.

Konkurs jest ogólnodostępny i ma wyłonić najlepszy pomysł - mówi wiceprezydent miasta Mikołaj Kostka. Takowego do tej pory nie było, posługiwaliśmy się zwykłą nazwą ‘schronisko międzygminne’. Tymczasem w Polsce takie placówki przybierają sympatyczne, dobrze kojarzące się nazwy, tak jak przedszkola. Mam więc nadzieje, że mieszkańcy wykażą się kreatywnością i empatią. Decyzją pani prezydent została powołana komisja konkursowa, do której zaproszeni są przedstawiciele wszystkich organizacji prozwierzęcych. Będzie oczywiście ktoś reprezentujący miasto, ale też gminy, które wchodzą w skład porozumienia i partycypują w utrzymaniu schroniska. Skład jest dość szeroki. 

Prace można składać do końca października. Szczegóły i regulamin znajdziecie na stronie urzędu miasta.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE