patryk

i

Autor: fb Patryk Wykrota

Sport

Wielkie wyzwania Patryka Wykroty

2023-06-12 12:50

W tym roku czeka na niego wielkie wyzwanie – Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce w Budapeszcie. Patryk Wykrota z ostrowskiej ‘Stali’ po ubiegłorocznym sukcesie w Mistrzostwach Europy liczy na ponowne powołanie do kadry. A ma od maja wyjątkowo pracowity czas, bo co tydzień bierze udział w zawodach.

Po świetnym występie na Memoriale Szewińskiej, w ostatnią sobotę wystąpił w Warszawskiej Lidze Lekkoatletycznej.Udało mi się uzyskać dwa takie same wyniki 10,44 s na 100 metrów w eliminacjach i w finale – mówi Patryk Wykrota: w tym biegu wiatr był bardzo sprzyjąjący, ale już w biegu na 200 metrów się odwrócił i biegaliśmy „pod ścianę”. Ciężko było uzyskać zadowalający wynik, ale pomimo tego pobiegłem 21,05 co jest moim trzecim wynikiem w tym sezonie. Nie ukrywam, że jadąc do Warszawy- a była to decyzja z dnia na dzień – liczyłem na więcej, a przede wszystkim na poprawę mojego rekordu życiowego na 200 metrów. Tego dnia się nie udało, ale najbliższe zawody na 200 metrów już w Poznaniu więc będzie okazja do poprawy wyniku.

patryk

i

Autor: fb Patryk Wykrota

Teraz przed Patrykiem dwa kolejne spotkania – w niedzielę Athletics Grand Prix w Poznaniu, a na koniec czerwca DME Chorzów - najważniejsze na Starym Kontynencie zawody drużynowe, które w tym roku odbędą się w ramach III Igrzysk Europejskich. Patronem medialnym Patryka Wykroty jest Radio Eska.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE