Ostrovia

i

Autor: Arged Malesa TŻ Ostrovia

W Toruniu po zwycięstwo

2022-04-15 13:21

Po meczu inauguracyjnym PGE Ekstraligi, nastroje w Arged Malesa Ostrów nie są zbyt wesołe. Już w sobotę ostrowscy żużlowcy będą mieli szansę się zrehabilitować w starciu z z For Nature Solutions Apatorem Toruń. Znamy już awizowany skład na najbliższe spotkanie, w którym trener Staszewski troszeczkę zamieszał.

W Wielką Sobotę, 16 kwietnia o godzinie 18:00 Arged Malesa Ostrów rozegra mecz w Toruniu w ramach 2. rundy PGE Ekstraligi. Po porażce na własnym torze, trener Mariusz Staszewski dokonał zmian w składzie. Dla torunian to również nie był wymarzony początek sezonu, bo po 1 rundzie zajmują ostatnie miejsce w lidze, co należy wykorzystać.  Jedno „oczko” wyżej jest Arged Malesa Ostrów.

Na pewno się nie poddamy. Nie odsuwajcie się od nas, będzie trenować i pracować, żeby te wyniki były lepsze. Będziemy dążyć do tego, żeby było lepiej. Przepraszamy - mówi kapitan drużyny Tomasz Gapiński.

Do piernikowego miasta pojadą: Nicolai Klindt, Tomasz Gapiński, Grzegorz Walasek, Filip Hjelmland, Chris Holder, Sebastian Szostak, Jakub Krawczyk, Matias Nielsen.

To będzie dobra okazja do rehabilitacji i pokazaniu kibicom, że ostrowscy żużlowcy zasługują na jazdę w PGE Ekstralidze.

Początek spotkania w Toruniu, już jutro o godzinie 18.00.

Żużlowców wspiera medialnie Radio Eska.