bibl

i

Autor: biblioteka ostrów

Biblioteka

Uwaga! Jest sporo nowości, nie tylko książkowych

2024-07-09 9:48

To znakomite wieści dla zagorzałych czytelników – kilkadziesiąt nowych tytułów właśnie dołączyło do zbiorów ostrowskiej biblioteki. Można już zobaczyć, wypożyczyć, zapisać się w kolejkę oczekujących, bo to również mocno oczekiwane, pożądane tytuły. To jednak nie wszystko co dzieje się w książnicy.

Świeżutki Samuel Beckett oraz reportaż wydawnictwa „Czarne”, to tylko dwie pierwsze pozycje, jakie pojawiły się w nowym zamówieniu. I czekają na pierwsze wypożyczenia. A chętnych zwłaszcza latem nie brakuje, bo te „lżejsze” tytuły zawsze warto zabrać ze sobą na wakacje więc warto skorzystać.To nie koniec dobrych wiadomości, bo biblioteka przez całe wakacje organizuje spotkania i zajęcia. Już w środę w filii nr 2 kolejna odsłona turnieju szachowego, który rozgrywany będzie aż do 17 lipca. Również w środę warsztaty językowe dla dzieci, tym razem w filii nr 7.

bibl

i

Autor: biblioteka ostrów

Natomiast 1 sierpnia trzeba konieczne zarezerwować na spotkanie z Tomkiem Michniewiczem, czyli podróżniczą klasą A++ . Znany reportażysta, autor azjatycko pikantnej „Samsary”, światowego „Chrobota” i niepokojącej „Chwilowej anomalii” będzie w wakacyjnej aurze opowiadał o tym, co jest bodźcem do podróży i pisania o nich. Szczegóły znajdziecie na facebookowym profilu biblioteki głównej.